| Mihalachi_Andrei_1989 a întrebat:

Am si eu o intrebarethinking Daca o fata se uita la tine si iti zambeste defiecare data cand te uiti la ia insemna ca te place? dar daca o fata se uita la tine si cand te uiti la ia se preface ca se uita in alta parte?

2 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

In primul caz, se poate gandi la tine ca la un prieten, nu neaparat ca la un iubit. In al doilea, fata e mai timida dar este interesata de tine. Fata a doua trebuie abordata mai cu grija.

| BRLP a răspuns:

Nuuu! Se gandeste cum ar fi sa te calce cu masina... Acum du-te fuga si bag-o in seamawinking