| denisutza17 a întrebat:

Ce insemna cand un baiat vorbeste foarte dragut cu tine pe facebook dar la scoala nu vorbeste cu tine si doar se uita la tine de foarte multe ori si ati zambeste? Apoi ati cere o intalnire?

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Baiatu te place. Poate ca vrea sa faci si tu anumite lucruri.Sa mai ai initiative si tu.O iesire in Oras in doi venita de la un baiat care e dragut cu tine inseamna fara nici un dubiu ca te place.Gandeste-te la o realtie. Fi desteapta si intra si tu in el un pic daca vezi ca nu e asa cum vrei tu. Orice se rezolva daca unu din parteneri da dovada de putina intelepciune!

5 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Alta intrebare retorica...te place dar este timid

| mona a răspuns:

Baiatul te place dar ii cam lipseste curajul

| Hαppiηеss a răspuns:

Ca te place, dar ii este rusine sa vorbeasca cu tine fata in fata.

| Sorinacio a răspuns:

Te place, dar nu stie cum sa exprime din orgoliu.

| Chrischan a răspuns:

E timid.