| AndreyAndy a întrebat:

Ce insemna cand visezi mai des o persona care iti place?

Răspuns Câştigător
| Mariasy39 a răspuns:

Inseamna ca persoana aceea se gandeste la tinebig grin

8 răspunsuri:
| Criiistinutsa a răspuns:

Inseamna ca o placi tare mult si te gandesti la ea mereu thinking

| Metempsihoza a răspuns:

Wow ce frumos, ai dat funda raspunsului care spunea ce doreai sa auzi, nu unuia realist. Ca sa stii, o visezi pentru pentru ca te gandesti la ea si subconstientul tau e dominat de ea.

| Elvina a răspuns:

Inseamna ca te-ai indragostit nebuneste de acea persoana si nu ti-o poti scoate din cap nici macar in vis.

| BANN3R a răspuns:

Inseamna ca te gandesti la ea.

| Gabriel_Catalin_1998 a răspuns:

Ca iti e gandul numai la ea si trebuie neaparat sa o vezi. + ca esti indragostit rau de ea. ^.^

| Cricutz a răspuns:

Ca iti place persoana respectiva...ti-ai raspuns singur :d

| Vคмριяιţá a răspuns:

Inseamna ca o iubesti cu adevarat, nu doar o placi!

| Unghiutze a răspuns:

De obicei, cand visezi des ceva inseamna ca la acel lucru te-ai gandit mai des. Deci eu consider ca te gandesti foarte des la ea.