| anonim_4396 a întrebat:

Ce insemna circumcizie sau circumcis...am auzit ca e cv in legatura cu penisu ca nu stiu ce face cu pielea vreau mai multe detalii de la voii si de ce sa ajuns la asta la nastere >: mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| dragos9234 a răspuns:

Se taie pielea care acopera glandul.

| anonim_4396 explică (pentru dragos9234):

Poi din ce motiv/ si cum iti dai seama daca ai si tulaughing sau ai avut

| dragos9234 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca nu se da pielea aia de pe cap cand este in erectie (si ai cam cel putin 16 -17 ani).

| anonim_4396 explică (pentru dragos9234):

Nu fac labutza da e bine de stiutlaughing mersi o sa iti dau funda tongue