| anonim_4396 a întrebat:

Ce intelegeti prin relatie de amicitie intre 2 fosti iubiti?
Adica el vrea sa incheie relatia, dar nu definitiv, sa ramana amic?
Eu accept sa fiu amica dupa mult timp de gandire, iar el in timpul relatiei noastre de amicitie nu face altceva decat sa ma faca geloasa?
Ce vrea de fapt?

4 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Nu vrea sa te piarda definitiv, vrea inca sa te tina pentru el, ca o rezerva daca se intampla ceva.sa stie ce faci, pentru ca mai tine la tine.

| deea40 a răspuns:

Prima intrebare [ el vrea sa ramanetzi prietena consiera ca relatzia voastra hu imi merge si e mai bien asa ]
intrebarea a doua [ da vrea sa incheie relatzie dar sa nu va certatzi si sa nu imi vorbitzi vrea totusi sa ramanetzi amici ]
a 3 a intrebare [ nu vrea sa te faca geloasa. doar pentru ca are o alta prietena nu asta intentzioneazadoar ca nu vrea sa nu mai fiti prieteni din cauza asta ]
el vrea de fapt sa fiti prieteni la fel ca si ininte de a avea o relatzie nu vrea sa te faca geloasa sau sa te raneasca ]

| Dramaa a răspuns:

Relatie de amicitie insemna prietenie. De sa te faca geloasa daca intre voi nu mai exista dragoste. Tu poti fi geloasa daca un alt amic altau idi face o iubita?

| Dani_9445 a răspuns:

Probabilinca tine la tine si vrea oarecum sa iti arate ce ai avut langa tine. Gen ca el poate sa aiba orice fata vrea.