| KellyK13M a întrebat:

Ce intrebari as putea sa ii pun unui baiat ca sa aflu daca ma place?

Răspuns Câştigător
| Sw33ty_9502 a răspuns:

Intreaba-l direct daca nu esti timida,altfel poti sa il intrebi ce fel de fete ii plac(sportive,cu fite,mofturoase,destepte, frumoase, etc) si daca are prietena.Important: Intreaba-l daca vrea o pretena ca daca nu incerci degeaba.

5 răspunsuri:
| Carmen a răspuns:

''hei,ma placi?smug''

| KellyK13M explică:

Nu pot sa il intreb ditrect "ma placi?" pentru ca nu am mai vorbit de ceva timp si abia acum am reinceput sa vb mi se pare aiurea sa il intreb direct.

| JelLy_3370 a răspuns:

Pai ai putea sa intrebi."ai prietena?","tye iti plk de cineva","ai vrea sa ne vedem in week`."ssinuj chesty d genu si sa vezi cum reactioneaza si tot c zice si i ce fel zice:*succes

| Skylar a răspuns:

Gen "ma placi?"?

| Raluca191998 a răspuns:

Buna! Intreaba-l prima data ce fel de fete ii plac, si daca spune felul de fete cum esti u, inseamna ca ai sanse cu el!