| acadeaAmara a întrebat:

Ce isi doresc femeile/fetele de la un barbat?
dar barbati ce isi doresc?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Unele bani, altele o aventura sau o relatie iar barbatii pot avea aceleasi interese sau daca vor sa ramana singuri~e toata viata fara sex sau familie.

| madyddd a răspuns:

Femeile isi doresc muuuulte de la un singur barbat laughing)))
1. Sa arate bine
2. Sa fie fascinant, sarmant
3. Sa aiba stare financiara buna
4. Sa fie un bun ascultator
5. Sa fie inteligent, spontan
6. Sa fie in forma
7. Sa fie imbracat cu gust
8. Sa aprecieze lucrurile fine
9. Sa fie plin de surprize
10. Sa fie un iubit ingenios si romantic

| eugeniu001 a răspuns:

Eu de exemplu de la prietena mea nu doresc ceva anume...numai sa-mi fie alaturi pentru ca ma simt bine linga ea, imi place cum zimbeste, cum ma trage de par, cum petrecem timpul, cum ma inerviaza, cum ma priveste, doresc numai ca aceste momente sa nu se termine. cam atit

| Marissella a răspuns:

Depinde de genul fiecarei femei, fiecarui barbat. Nu inteleg care'i rostul intrebarii.

| Nobodyone a răspuns:

Hai sa-ti zic ce mi-as dori eu de la un barbat:
1. sa ma respecte
2. sa nu ma minta
3.sa arate bine
4. sa fie destept [nu'mi doresc un baiat care abia trece clasa]
5. sa fie putin misterios, sarmant
6. sa aiba o stare financiara buna
7. sa stie de gluma
8. sa stie sa se comporte in public [sa nu imi puna mana pe c*r, sani etc.]
9. sa imi dovedeasca ca ma iubeste
10. punctele de mai sus sunt suficiente laughing