| adrian_4657 a întrebat:

Ce fel de comportament apreciaza cel mai des fetele/femeile la un barbat?

6 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Daca intrebi asta, inseamna ca esti sarac.
Pai sa vedem: amabilitatea, respectul, romantismul, finetea, educatia.arghhh, luar-ar naibii ca niciuna n-are treaba! Daca ai bani, e ca si cum ai detine toate calitatile astea!

| cristi202 a răspuns:

Statistic vorbind:
1)Intelegerea
2)Ascultarea.Cind ele vorbesc, ei sa le asculte, nu numai cu urechile, ci si cu inima
3) Purtarea de grija
4) Respectul

| anna01 a răspuns:

Bunul simt.

| Vampii a răspuns:

Respectul, generozitatea...pe mine una ma atrage cel mai mult la un baiat personalitatea.imi place cand ma sustine, cand ma cearta, cand imi acorda atentie, imi place sa fie calm si foarte atent cu mine, dar imi place si cand isi impune punctul de vedere fara nicio indoiala.imi place sa fie si protector cu mine si sa ma inteleaga.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Respect, amuzament, atentie, si generozitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu-s sarac, chiar am sustinere financiara chiar foarte buna