| bridget a întrebat:

Ce iubesc baietii la fete?

13 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Fiecare baiat iubeste in mod diferit. Odata ce iubesti o persoana, ajungi sa ii iubesti si defectele. Nu poti spune "iubesc la ea aia, dar aia nu iubesc", pentru ca aceea nu este dragoste adevarata. happy

| LeontinAndrei a răspuns:

Daca te referi la dragostea adevarata, ei bine daca poti spune de ce iubesti o persoana atunci inseamna ca nu este dragoste adevarata. Deci raspunsul ar fi "Totul si mai mult de atat".

| Skeez a răspuns:

Prea multe ca sa fie scrisewinking

| Stassy a răspuns:

Totul

| Alex_Anghel_1993 a răspuns:

Pai in primul rand ne place sa va imbraca ti sexy, asta e baza dupa care vine parul, fata, 90-60-90 cred ca stii, si cum vorbiti adica fara precipitatii sau moldoveneste, comportmantul specific nu de copil si dupa aceea restul nu prea mai conteaza

| AriannaAri a răspuns (pentru Alex_Anghel_1993):

Dupa parerea ta doar aspectul fizic conteaza?

| Al3x_9593 a răspuns (pentru Alex_Anghel_1993):

Adica sa inteleg ca daca iti cumpar o papusa gonflabila 90-60-90 cu parul cum vrei uh imbracata sexi asta e tot ce conteaza la tine? laughing

| Alex_Anghel_1993 a răspuns (pentru Al3x_9593):

Pfff bai fhrate ce spuneti voi erau inainte acum e altceva secolul 21

| Alex_Anghel_1993 a răspuns (pentru AriannaAri):

Pai s nu fie proasta adica na sa aiba si ea o medie de 9

| AriannaAri a răspuns (pentru Alex_Anghel_1993):

Si caracterul, aspectul interior etc. unde le lasi? laughing
Alea sunt neinteresante pentru tine, asa-i?

| Alex_Anghel_1993 a răspuns (pentru AriannaAri):

MA ROG trebuia sa le pun si pe alea da ma gadeam asa sa-si faca o parere buna pe strada nu unui om cunoscut

| VineSoarele a răspuns:

Unii doar fizicul, altii totul.

| Banncoti a răspuns:

Sentimentele care le transmite, comportamentul si fizicul(nu doar sanii si fesele, mai mult expresia fetei). Pace!