| Sexyboy18 a întrebat:

Ce jocuri perverse pot face cu iubita cu tigara daca amandoi fumam?

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu le aruncati pe jos.

| ywar a răspuns:

Pai poti sa incepi cu ceva mai soft in sensul in care sa-i pui tigara intre buze sa vezi daca trage pasa... Un next level o arzi cu tigara pe unde iti trece tie prin cap.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste ti, propria imaginatie, e neinteresant sa faci aceleasi chestii "perverse" facute si de altii.

| Sexyboy18 explică (pentru anonim_4396):

Voiam doar niște idei după care sa ma inspir

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii bagi fum de țigară în vagin rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| amenintareamaimutei a răspuns:

Baga țigara în gat si dupa înghite. Sa vezi ce fain se simte. Asa o ardeti la propriu

| Sexyboy18 explică:

Mai eu am 18 ea 17 nu cred ca putem face asa ceva. Voiam ceva gen asa pervers da îmbrăcați gen in parc sau asa

| Maddelinn a răspuns (pentru Sexyboy18):

De ce nu puteți face asa ceva? laughing

| Sexyboy18 explică (pentru Maddelinn):

In public asta?