| oFrunza a întrebat:

Ce jocuri poti juca cu iubita in afara de X si 0, Tomapant, jocuri pe calculator?

Merg si jocuri putin mai perverse daca aveti in gand happy

Răspuns Câştigător
| Alexandru1323 a răspuns:

Salut,jocurile astea sunt prea tari in 2 laughing
1.Gang Beasts (Un joc cu batai, dar fara sange.Jocul este foarte distractiv, poti face chiar si 1vs1)
2.Who's your Daddy (Un joc de-a tatal si copilul. Daca esti copilul trebuie sa te omori in diferite metode. Daca esti tatal trebuie sa opresti copilul din a se omori)
3.Slap the Fly (Un joc in care tu esti o insecta, iar celalt trebuie sa il prinda si sa o omoare, chiar distractiv pentru ca nu prea are cum sa te prinda usor laughing )
Cam atat, altele nu prea mai stiu laughing Bafta frate!

6 răspunsuri:
| redrosegirl a răspuns:

Adevăr și Provocare; Învârte sticla; Jocuri cu cărți pe porunci; Jocuri pe roluri; Mimă; Concurs de cultură generală / talente ascunse;

| AIeXxX a răspuns:

Scriu aici ca sa aflu si eu laughing

| Lukasz a răspuns:

Jucaţi "foc şi apă".

| oFrunza explică (pentru Lukasz):

Poti explica te rog?

| Lukasz a răspuns (pentru oFrunza):

Adică vă ajutaţi unul pe altul să treceţi diferite probe, intră si vei descoperii.

| ioanapisocea a răspuns:

De-a mama și tata