| badboybadboy a întrebat:

Ce le deranjeaza pe fete la un baiat?

15 răspunsuri:
| Paula007 a răspuns:

1. o coafura stupida asortata cu hainele de smecheras laughing)
2. sa fie un ipocrit, cum sunt majoritatea din ziua de azi
3. sa minta-insele- consume alcool fara masura
4.sa fie analfabet x(
5. sa nu aiba niciun tip de ambitie sau dorinta de a reusi ceva in viitor.

astea ar fi my top 5 thinking

| Anca95 a răspuns:

"excesul de organe", prostia si marlania.

| nimiiiiiic a răspuns:

Lipsa de comunicare...

| morningstar a răspuns:

Le deranjeaza cand sunt mintite, inselate, cand sunt privite doar ca pe o lingura pe care o folosesti si de care nu mai ai nevoie apoi, infidelitatea, neintelegerea lui, cand sunt dominate exagerat, cand nu se comunica sau cand nu au niciun cuvant de spus.

| xXdoareuXx a răspuns (pentru morningstar):

Mare dreptate aihappyhappyhappy

| morningstar a răspuns (pentru xXdoareuXx):

Bine, dar nu toti fac asta. Recunoastem ca si noi suntem exagerate uneori happy

| xXdoareuXx a răspuns (pentru morningstar):

Da...acela ar fi un baiat perfectlaughinglaughing

| morningstar a răspuns (pentru xXdoareuXx):

Ceea ce nu exista laughing; asa cum nu exista femeia perfecta.

| xXdoareuXx a răspuns (pentru morningstar):

Asa estelaughinglaughing...nimic nu e perfect...din pacate:yawnstraight face

| perryornitorinca a răspuns:

Cel mai rau ma enerveaza cand un baiat nu poate / ii este teama sa spuna sentimentele pe care le are fata de mine...happy

| Holocaust a răspuns:

Hai să-ţi zic părerea mea.
1.M-ar deranja dacă ar asculta manele,house sau alte rahaturi de genu', de fapt, nici măcar nu ar mai exista pentru mine.
2.M-ar deranja dacă ar fi prost. Ceva cultură nu strică.
3. Dacă ar fi de-ăla gen emo.Nu suport "smiorcăiţii" cu sentimentalismele lor.
4.Să mintă fără rost.
5.Te anunţ când mai descopăr.

| papusikk a răspuns:

Sa scuipe si sa se scarpine la ****. chiar daca majoritatea baietilor fac asta poate chiar toti dar pe mine ma deranjeaza.

| lexzor a răspuns:

Le poate deranja : comportamentul, faptul ca au stat cu mai multe fete si dupa o perioada scrurta de timp le-au parasit [le este frica sa nu li se intample acelasi lucru], felul cum sunt imbragati si cum gandesc [adica daca esti pervers si le pui pana pe c*r, nu o sa le placa, o sa fie jenate ] si sa nu ii ceri sex sau sa fi prea direct, de ex, sa o sarut pe gura din prima zi, aia este prea multa insistenta, acum dai funda?

| cosminnita a răspuns:

Pe fete le deranjeza miciuna si toate celelalte lucruri de la toate fiintele nu numai de la baieti deci afla singurwinking...in general fetelor le plac tipi mai prosti sa se simpta ele deasupra lorbig grin

| IrinaMarin a răspuns:

Niciodata sa nu-i spui unei fete ca o iubesti, daca nu simti intr-adevar lucrul asta. pentru mine asta e regula de baza pentru ca asta doare cel mai tare, minciuna.