| anonim_4396 a întrebat:

De ce un baiat dupa ce l.am refuzat, se da la fete in fata mea stiind ca ma deranjeaza?

10 răspunsuri:
| kaya a răspuns:

Tu de ce crezi? ca sa te supere

| TeIubesccc a răspuns:

Pentru ca asa sunt ei.

| auroraa a răspuns:

Daca te deranjeaza inseamna ca esti un pic geloasa, iar asta el a vrut sa-ti demonstreze, ca nu iti este indiferent, insa ar fi si alta varianta, el pur si simplu a vazut ca nu esti interesata de el si incearca sa-si gaseasca alta fata fara nici un scop

| Nu a răspuns:

Si de ce te deranjeaza daca l-ai refuzat?

| Sweet00gum a răspuns:

Ca sa iti faca in ciuda. Oricum, de ce te-ar deranja daca l-ai refuzat? Nu-l baga in seama.

| simonica57 a răspuns:

Sa te faca geloasa asa sunt toti baieti...dc te deranjaza asta doar l-ai refuzat

| Nu a răspuns (pentru simonica57):

Bai dudui de mai sus, mai scutiti-ma cu "asa sunt baietii", ia nu mai generalizati, ca asa pot sa zic si eu ca-s toate fetele autostopiste.

| GabrielAlfa a răspuns:

Incearca sa te faca geloasa. Crede ca daca te face indeajuns de geloasa o sa accepti. Mai crede ca tu vezi ca ii merge cu multe fete si vazandul o sai mai dai o sansa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai daca l-ai refuzat ce sa faca si el? Cauta alta prada.

| Biasweetlips a răspuns:

Pentru ca e un prost si vrea sa se dea mare in fata ta! Inclusiv sa te faca geloasa!