| RAY a întrebat:

Ce le impresioneaza pe fetele din ziua de azi?

ca complimentele sunt penibile, oare numai banii atat

29 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Nu.Daca ai simtul umorului si o minte pe care o si folosesti e ok

| RAY explică (pentru Freya1):

Dar cu x nu a mers, sta prea mult in congelator poate de asta e asa rece

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Eh sti ca trebuie sa ii si convina de cum iti merge mintea

| OldSoul a răspuns:

Sa fii diferit de ceilalti, asta le impresioneaza.

| Nemessys a răspuns:

Mmm..depinde. De cele main multe ori, aspectul, simțul umorului, sa fie imatur și ceva mai prost happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt penibile din punctul meu de vedere. Unele adora sa fie lingușite.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Atunci ce preferi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Meh,mai multe.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

O vacanta in africa nu doresti?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Manele la fereastra?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Vomit

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Inima te de gheata ramane de ghetata orice as face, asta e

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Unde ma uit dau de voi 2. TI s/a pus pata pe ea nu gluma rolling on the floor

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ma place dar nu vrea sa recunosca, nu vezi cate fac pentru ea, dar ea tot viseaza la banii mei care nu i am, ce vina am eu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

I/ar place>>> sa iti dea una in mufa probabil laughing

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ce romantic, termina ca ma duc la ea

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Vezi ca te-ai prins?

| sofisis a răspuns (pentru anonim_4396):

Amor cu nabadai laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru sofisis):

Eh, se mai intampla ca dragostea sa inceapa cu ura. Am vazut cateva exemple

| sofisis a răspuns (pentru anonim_4396):

La RAY nu prea vad posibil.
Si ca sa fiu si eu on-topi: eu te inteleg RAY ca esti dezamagit de femei dar sa spui despre toate ca nu vrem nimic serios, ca nu ne impresioneaza aia si ailalta, e gresit.
Uite nici eu nu sunt cu dulcegariile si complimentele. In schimb daca imi arati ca ma pot baza de tine si daca imi arati ca, contez, m-ai cucerit.
Iar legat de intrebarea de dinainte, aia cu banii laughing)
Esti setat rau. Eu niciodata nu am vrut banii unui barbat. Am avut mereu destul de la parinti iar acum am pe cont propriu. Castig mult mai bine decat partenerul meu...

| anonim_4396 a răspuns (pentru sofisis):

Exista cineva pentru oricine. Crede/ma

| sofisis a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta ii tot explic si eu. Dar nu stiu de ce am impresia ca si le cauta numai pe unde nu e de el si normal ca ramane frustrat. Cred ca vrea papusele...iar astea cam au pretentii. Cred ca daca vine la el o fata simpla, fara o galeata de bani, care nu se machiaza...cred ca fuge de ea ca de raie

| RAY explică (pentru sofisis):

Nici macar nu caut incat sa poti afirma asa ceva, nu caut nici o papusa, pur simplu eram curios atat

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Mam prins de tine si tu de mine vad

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Iar mi ai dat eronat rautate feminima ce esti

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

La ce tampenii spui e prea putin un simplu eronat))

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Dar ma doare inimioara cand vad eronat rautate umana

| Victor453 a răspuns:

Nu pe toate atrag banii, dar umorul, bunatatea, intelegerea, grija pe care ii acorzi etc