| DizzyXD a întrebat:

5-10 lucruri care le plac baietilor la fete?

9 răspunsuri:
| Originalone a răspuns:

1.sex oral
2.sex normal
3.sex anal
4.sex in grup cu 2, 3 femei
5.cas proaste

| LoveDee03 a răspuns:

Multe

| ionyionelutza a răspuns:

Pai 1 fata, 2 sani, 3 fund, 4 picioare...etc dar sunt unii baieti care inainte de a se uita la toate astea se uita la caracterul fetei, la comportament, la frumusetea interioara

| NANANAHehh a răspuns (pentru ionyionelutza):

Patru picioare? laughing

| marina11 a răspuns (pentru NANANAHehh):

Buna observatie laughing

| NANANAHehh a răspuns (pentru marina11):

Si 3 funduri tareeee

| koopman a răspuns:

1.ochi 2. fata 3.sani 4. poponetul 5.parul 6.caracterul
Mie astea imi plac, funda plz!

| SOLUTIE a răspuns:

1)Zimbetul,2)Privirea,3)Sinii,4)Corpul,5)Picioarele... etc.

| PrOKiss a răspuns:

In primul rand fetele aranjate, inteligente, frumoase, cele sexi, hot, sa nu fie fitoase, glumete, nu prea vorbarete dar nici timide, felul cum vorbeste, vocea, si de asemenea si parfumul poate avea un rol foarte important deoarece unele parfumuri activeaza hormonii, mai precis extita