| SexyGirlSweet1998 a întrebat:

Ce lucruri le plac baietilor la fete de 13-14-15 ani? Cum le plac baietilor sa fie, cum sa se imbrace?

13 răspunsuri:
| gmxromania78 a răspuns:

Cam asa ceva:
Comportament civilizat, fara fite sau chestii cum le spun generatiile astea "cool, smecher";
O fire simpatica, la locul ei;
Cum se imbraca nu prea este chiar asa rau, treaba este daca infatisarea si felul de a gandi ii place acelui baiat e de ajuns, nu trebuie sa se imbrace fata in cine stie ce haine de firma;
Mai putin machiaj, strica si ia din frumusetea fetelor mult, parerea mea, nu-mi plac acelea care se machiaza cu zeci de chestii, un fond de ten si cam atat e de ajuns.
Cam asa trebuie sa fie o fata normala de 13-15 ani. Mult succes!
(Atentie, acestea sunt pareri personale, nu trebuie luate in serios, fiecare cu personalitatea lui).

| Axys a răspuns:

Sincer sa zic nutrebuie neaparat sa te inbraci ca asa vrea un baiat sa zic asa te imbraci cum iti sta tie bine nu trebuie s ate inbraci dupa parerea altora ca nu-i bine sincer te inbraci cum te simti tu binewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

EU zic sa fii tu insuta caci daca tu te comporti ca X sau ca Y el nu te iebeste pe tine, ci comportamentul pe care la-I luat de la X sau Y

| Chamberlin a răspuns:

Daca esti frumoasa si desteapta e de ajuns, daca nu toti te vor respinge.

| Biiskrem a răspuns (pentru Chamberlin):

Tu vorbești din experiență, sau cum?

| Chamberlin a răspuns (pentru Biiskrem):

Nu vorbesc din experiente.
Dar ce ar mai vrea un baiat la o fata?

| Biiskrem a răspuns (pentru Chamberlin):

Dacă e frumoasă și deșteaptă ce i-ar mai trebui? Nimic.
Nu toate avem noroc și aici mă refer la un corp de invidiat, dar încercăm să compensăm prin comportamentul nostru.
Uite, gândește-te la o curvă. Are un popou mai mare decât capu' tău. Ce îți poate oferi ea ție? Păi sunt multe lucruri: sex, sex, sex, și bineînțeles, sex. Dar stai tu cu aia toată viața? Nu.
Ce-ți poate oferi o fată normală la cap, pe pe placul tău? Pe lângă sex, o grămadă. Nu mai am chef să-ți scriu... Poate înțelegi ce am vrut să transmit.

| SexyGirlSweet1998 explică (pentru Biiskrem):

Aici ai dreptate happy

| Chamberlin a răspuns (pentru Biiskrem):

Da dar logica este:
Un baiat cu capul pe umeri nu ar alege o curva ci o fata cu capul pe umeri.
Daca nici un baiat nu ar place o fata frumoasa si desteapta care mai e si cu capul pe umeri atunci inseamna ca baiatul prefera curve (deci nu e un baiat potrivit pentru o fata linistita).
P.S. Am inteles ce ai vrut sa zici.

| Biiskrem a răspuns:

Există două categorii de băieți:
1) Disperații. Dacă ai cur și țâțe, e de ajuns.
2) Băieții care merită agitația. Aici e vorba de caracterul tău...

Nu contează cum te îmbraci atâta timp cât nu ești o zdreanță.

Oricum, chestia asta o zic la repezeală. Depinde de băieți, până ajungi să-i cunoști e mult.

O seară frumoasă!

| Goooogle a răspuns:

Adevarul este ca baietilor le plac fetele care se imbraca provocator, dar nu face asta, celelalte fete o sa te considere o usuratica.

| georgege a răspuns:

Baietilor le place la o fata. In special cum arata, apoi se uita la cum vorbesc chesti gen... Clar se uita si la cum se imbraca. Funda?

| Alinaaa333 a răspuns:

Parerea mea e ca trebuie sa fii la locul tau,sa fii frumoasa si inteligenta, sa nu fii genul de fata care se da la baiat intr-un mod disperat. Incearca sa il cunosti prin vorbit, daca esti timida, incercati sa vorbiti prin mesaje, dar sa nu te dai mare. Pupici si mult noroc:*. Fundita?