| Darkeye a întrebat:

Ce lucruri pot sai cumpar prietenului meu?

Răspuns Câştigător
| maradi3 a răspuns:

Gabytza,daca intr-adevar e prietenul tau,cred ca nu trebuie sa investeti o mare suma in nimic! Daca te iubeste cu adevarat,cu siguranta ii ajungi doar TU! Eventual, daca poti, suna-l la ora zero cand e ziua lui...va fi surprins!

6 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Un iphone 4 laughing) mai mult ca sigur ca va fi incantat!

| Robert a răspuns:

Daca asa esti si in pat...adica un dezastru la cum scrii mai bine ii cumperi o femeie gonflabilalaughing

| alinaiiiioana a răspuns:

O stealove struck sau daca nu poti sa ii personalizezi ceva cu voi doi love struck de exemplu in carrefour poati personaliza o perna in forma de inimioara cu o poza cu voi un ceas o cana vezi ce iti place...ii poti face o diploma gen cel mai bun iubit sau o rama foto cu o poza cu voi in ea depinde si dde personalitatea lui tu il cunosti cel mai bine>big grin

| Block240_5838 a răspuns:

Depinde cati ani are. daca are 17- 18 ani ii iei un parfum dala bengos.
daca are 15-16 nu ii iei nimica ii iei un tricou
daca are 13-14 ii iei o mingielaughing

| WonderMan a răspuns:

Crede-ma nu vrea nimic decat iubirea ta.

| Curiosu_3935 a răspuns:

O paturica.