| anonim_4396 a întrebat:

Ce ma fac? Sunt indragostita de... ei bine... Michael Jackson(dar cand era mai tanar). Si acum imi vine mereu sa plang...pentru ca a murit! Off

23 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Cum sa spui asa ceva?rolling on the floor

asta e doar in mintea ta...nu ai cum sa fii indragostita de el pentru ca nu l-ai vazut niciodata... apropothinking cati ani ai?

| SweetCandy a răspuns:

Incearca sa treci peste moment gandeste-te k toata lumea are un sfarsit si incearca sa te bucuri de familia ta si de oamenii p care ii ai langa tine!
pupicihappy

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Incearca sa treci peste aceasta stare, stii ca e o situatie imposibila, cu sau fara el viata merge inainte...

| Silvia a răspuns:

Pfff...asta e doar in mintea ta.nu ai cum sa fii indragostita de el. a murit...nu l`ai vazut niciodata...trebuie sa scapi de gandul asta care cred ca a devenit o obsesie...

| anaid a răspuns:

Ceea ce simte un fan pentru un star nu poate fi numita dragoste, cu toate ca in cele mai multe cazuri asa credem este vorba doar de admiratie, sau era frumos cand era tanar si de asta il placi dar tu trebuie sa te gandesti ca el nu mai arata de mult asa si acum oricum este mortwinking

| M.J. a răspuns:

Offf si mie imi place mult de el, il ador...mai bine zis ador muzica lui...asta e, daca u crezi ca trebuie sa plangi, fa-o.asa te mai descarci...asculta muzica lui...atat ne-a mai ramas

| ing. a răspuns:

Bai. nu va bateti joc.
La inceput credeam ca sunt indragostita, acum nu stiu ce sa mai cred.Si eu plang mereu pentru el.sad
Incerc sa ma resemnez ca este mort, dar tot o sa-l iubesc mereu .incearca si tu sa te resemnezi.sad

| ing. a răspuns:

Da...si mie mi se intampla.crying
Nu pot sa renunt la obsesia pentru el.
Incerc sa ma resemnez cu faptul ca a murit.
Incearca si tu.broken heart

| diiiiiannnnaa a răspuns:

Si eu sunt indragostita de zac efron rolling on the floor)))))))))))))))))))))))))))) btw. glm :p... este doar in mintea ta... probabil l'ai admirat prea mult thinking

| annda a răspuns:

Primu lucru cumparati multe servetele si apoi incearca sa intelegi ca el a murit si resemneazate.

| Amelia87 a răspuns:

Si mie imi pare tare rau ca a murit broken heart

Resemneaza-te...nu ai ce sa faci. o sa treaca cu timpul. sad

| Puiutz a răspuns:

Buna. stai calma. nu cred ca te`ai indragostit de el. probabil cum a murit simti asta.sad. e adevarat ca era frumos. dar incearca sa nu te gandesti la asta. ca astfel iti faci rausad. multi plang caci a murit. dar asa e viatasad. R. I. P Michaelll sad.

| just4fun_8801 a răspuns:

Mai bine ne intrebai daca stim vreun spital bun pentru problemele care le ai tu...cum sa fii indragostita de un deranjat mintal ca ala?

| funnymantm a răspuns:

Dragostea nu inseamna doar ca il iubesti de exemplu. Si eu pot sa zic ca iubesc pisica mea dar nu ii dau de mancare si il ignore complet.
Ceea ce simti nu este dragoste, este o stare Agapa. (vezi ce inseamna iubirea Agapa ca daca ma apuc sa explic ne i-a dimineata laughing )

| girl16flo a răspuns:

Buey cati ani ai?rolling on the floor) cum sa fii indragostita de o stafie..ca ala asta era rolling on the floor)) ..ai fantezii cu el?batting eyelashes

| Michael Imola Jackson a răspuns:

Nu te necaji si eu sunt indragostita nebuneste de el si cand a murit nu-mi venea sa cred am vrut sa ma sinucid...

| Michael Imola Jackson a răspuns:

Nu te teme draga si eu sunt indragostita inebuneste de el.si asta nu e in mintea mea. ma gandea des la el ma gandeam cum ma saruta cum ma priveste...am mers la psiholog si a spus ca sunt indragostita si cand m-a intrebat de cine si am raspuns ca michael jackson a ramas muta...

| Mircea_blabla a răspuns:

Aaaaaaaaaaahahahahahahahahahahaaaaaaa rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

| RubyDonnahue a răspuns:

Multe fete ca si mine ca si tine trec prin aceeasi situatie... Michael Jackson! Te inteleg perfect.in fiecare noapte plang. cand s-au facut 3 ani de cand a murit mi-am taiat venele, am luat pastile pana cand a doua zi m-am trezit si am cazut. daca nu vomitam nu mai eram acum.intradevar Michael era frumos talentat, un om foarte bun si extraordinar.eu ma uit pe net ca sa imi consolez inima la google/michael jackson is alive! poate chiar traieste. cine stie poate candva va reveni!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aegisofsin ce prost esti! tu esti deranjat mintal nu michael! prostule!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai si eu sunt indragostita de michael era tanar si acum de melodiile frumoase lasate de idolul meu frumos.

Răspuns utilizator avertizat
| mikki a răspuns:

Stai linistita! Si eu sunt pur si simplu OBSEDATA de el... dar faptul ca esti indragostita de el... e doar in mintea ta...incearca sa nu te mai gandesti ca 'esti indragostita de el" ci la faptul ca pur si simplu iti place muzica lui si esti un mare fan...atata tot!:X:*