| VrRos72 a întrebat:

Femeile prefera un bărbat virgin?

13 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Sincer,nu,dar daca se intampla nu le deranjeaza in mod deosebit pentru ca il vor modela dupa gustul lor.happy

| Ofiintă a răspuns:

Nu neapărat.

| RAY a răspuns:

Nu are importanta asta, important este aspectul tău fizic, sa fim sinceri nu exista bărbați frumoși virgini după 20 de ani, oricine e virgin la 30 de exemplu e urat, sa lăsăm vrăjeală cu suflete sau omul are probleme mintale, bineînțeles ca și ala urat poate găsi o urata, în ziua de azi și uralele au pretenții mari și noi urâți avem, vrem ce e frumos, pentru ca asta se promovează, niciodată sa fii mulțumit

| Violleta2022 a răspuns:

Femeile prefera un barbat inteligent, iubitor si respectuos, indiferent ca-i virgin sau nu.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Femeile în general în ziua de azi preferă un bărbat viril.

| Sofer a răspuns:

Alea experientate fug de virgini.

| Hammurabi a răspuns:

E cam ambiguă întrebarea.
Să-l prefere pentru ce?
Sex ocazional, relație, căsătorie, ajutor în gospodărie?
Probabil, nu. laughing

| Goete a răspuns:

Daca ar fi sa prefere, si tu virgin fiind re-ar prefera, nu te bucira prea mult, ca te-ar prefera doar inainte de partida de sexwinking

| Cheo0S a răspuns:

Femeile da.
Curvele nu.

| Whitesnake99 a răspuns (pentru Cheo0S):

Hrana pentru suflet raspunsul tau... Excelent.

Răspuns utilizator avertizat
| Andaluzz a răspuns:

Depinde de personalitatea fiecărei femei in parte, depinde de ce gusturi are!?

| AbyGarlean a răspuns:

Mai ales dăla cu ulei virgin de struguri 30% alcol