| Ureche_Alexandru_1993 a întrebat:

De ce femeile prefera barbatii urati?

21 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Sunt mai accesibili.Sunt fideli, au mai mult respect și te poți baza pe ei la greu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru FataCuChitaraMunților):

Pacat ca a scos vegana aia hahalera votul " stupid" ca il cam meritai. Nu poti spune ca o persoana e mai buna sau mai rea doar dupa felul cum arata.

| FataCuChitaraMunților a răspuns (pentru anonim_4396):

De când m-am întors pe site, toată lumea are ceva cu lucrurile pe care le spun.Să cred că e ceva personal?

| anonim_4396 a răspuns (pentru FataCuChitaraMunților):

Ca sa fie personal ar inseamna sa te cunosc. Nu stiu restul dar eu unul nu te cunosc asa ca nu e personal. Doar mi s/a parut extrem de stupid ce ai zis si nu puteam trece cu vederea. Atata tot.

| FataCuChitaraMunților a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce ar fi stupid? Arată-mi tu mie un tip care arată bine să nu fie încrezut, să fie fidel, să își respecte promisiunile, să te poți baza pe el, să poți purta o discuție normală cu el.Un astfel de tip e prea plin de el și crede că lumea se rotește în jurul lui.Deci...unde-s avantajele?

| anonim_4396 a răspuns (pentru FataCuChitaraMunților):

Ce generalizari stupide. Mai bine ma duc afara sa ascult cum creste iarba decat sa imi bat capul cu una ca tine. Numai bine!

| FataCuChitaraMunților a răspuns (pentru anonim_4396):

Dă-mi un motiv bun pentru care să te simți atât de ofensat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru FataCuChitaraMunților):

As face/o dar sunt prea ocupat sa ascult cum creste iarba.

| RAY a răspuns:

In ce univers? Urati da bogati, un om urat nu poate emite atractie fata de sexul opus, mai pe scurt indivizi care sunt urati au gene slabe si vor fi eliminati prin selectie sexuala sau naturala, acesti indivizi au aparut cu urmare a sclaviei asupra femeilor practicata de barbati timp de secole, in mod normal in ziua de azi trebia sa existe un nr mult mai mic de barbati dar cu gene mai bune e azi e invers asta duce la complexe si frustrari

| GoldenZenith a răspuns:

Îți zic eu că îi prefera din doua motive: ori au prea multi bani, ori sunt si ele urate. happy

| Nemessys a răspuns (pentru GoldenZenith):

Gresit. Ii prefera pentru ca par mai masculini. Mai bine unul de ala decat un,, pampalau" slab si dragut. happy Aia nu sunt la fel de masculini precum sunt cei mai musculosi stii?
Am vazut pe Facebook o groaza de baieti de genu, care dupa parerea mea, nu ai da 2 bani pe fata lor, inteligenti sau buni la suflet... NICI ATAT, dar totusi au sau au avut iubita. happy

| GoldenZenith a răspuns (pentru Nemessys):

Adevărat! Dar in majoritatea cazurilor nu ai sa vezi pe vreuna frumușica lângă unul care nu arata bine. Îți zic eu.

| Necunoscut112 a răspuns:

Cele care preferă bărbaţi uraţi ori sunt şi ele nasoale, ori au numeroase complexe, ori pentru diverse avantaje

Răspuns utilizator avertizat
| Necunoscut112 a răspuns (pentru hgfgffgf):

Una e prietenia, alta e relaţia de cuplu. Bineînţeles că există tot felul de relaţii. Că tot a fost de curând marele meci de box între McGreggor si Mayweather, am citit că Mcgreggor a fost homeless înainte să fie boxer şi iubita lui din prezent l-a luat la ea acasă, l-a ajutat să îşi găsească job, l-a susţinut să îşi urmeze visul.

Răspuns utilizator avertizat
| Lawliet14 a răspuns (pentru Necunoscut112):

Frumos despre McGregor, dar nu, nu a fost homeless. Cel mai probabil totusi se descurca cam rau. Ea l-a sustinut foarte mult, da, cum tu din comentarii nu prea se vede ca ai fi capabila sa o faci. happy Am mai intalnit eu destule de astea ca tine care nu inteleg greutatile vietii. Poate daca erau si mai topite dupa mine... Dar nici atunci! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde ai scos-o pe asta? Ce femeie prefera un barbat urat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici pe Pamant oamenii prefera cei care arata mai bine dar cred ca la tine acolo pe Saturn e invers povestea.

| DaNaX20 a răspuns:

Cine te-a mintit?

| DiannaManole a răspuns:

Cine spune asta, nu este o regula!