| alessandra10 a întrebat:

E adevarat ca barbatii prefera femeile timide?

6 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Intr-o oarecare masura, mie imi plac genul asta de fete, dar nu extrem de timide.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate aia la fel ca ele, aia timizi. Ce dracu sa faci cu una care nu ridica privirea din pamant? Vorbesti cu peretii.

| OMFGConrad a răspuns:

Nu cred că există cineva care să-i placă vreo extremă - super timidă sau super curvă. Este nevoie de echilibru și aici. Eu prefer să fie o doamnă în societate și o gheișă în pat. Cu asta am spus tot.

| DaniAdrian a răspuns:

Sunt dragute si mistice, te fac foarte curios, dar totul sa aiba o limita, daca dai de una care nu scoate nici o vorba te cam enervezi si pleci, good luckwinking

| Camuflaj2017qp a răspuns:

Unii oameni da, altii nu...n-are raspuns intrebarea asta.

| LexTerOp a răspuns:

Cam da. dar intr-o anumita masura... Nu chiar foarte timide rau si ma refer la anti-sociale, etc. Eu cel putin, ma atrag fetele timide, pentru ca sunt si perverse putin... daca intelegi + ca noi simtim o alta atractie.