| unaboona a întrebat:

Ce massuri sa trimit sau ce sa pun la status la mess ca sa atrag si eu atentia unor persoane care nu-si fac curaj sa-mi vorbeasca sau sa-i fac sa ma bage in seama? plzz

6 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu căuta să ieşi în evidenţă prin mesaje subliminale; unele persoane sunt scârbite de astfel de lucruri.

pa, pa.

| Floreenofficial a răspuns:

Pai in functie de situatie.trebuie sa te adaptezi.
trimite si tu mass:cine e baiat si vrea sa vbeasca cu mine, de ex, na poate iti iese ceva.bafta! tongue

| curiozitatea a răspuns:

Scrie "cea mai ciudata faza din viata mea.sunt absolut socata.:-ss nu-mi vine sa cred."si daca iti scrie ii spui " pai o fata draguta de la mine de la bunici place un baaiat oribillaughing"si dupa aia ii spui."ce mai zici."si intri in discutiehappyfundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Atentieee sunt booonaaa, una booonaa!" Massu` asta sa-l dai. Te reprezintabig grin. Sau sa pui un avatar, in care sa fie in bikini si sa ti se vada fluturele (tatuaj) de langa pupazarolling eyes.
Patetic...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii spui ce si-a mai cumparat nou

| maryoclaudiu a răspuns:

Simplu:in primul rand da un mass cu plictisit/a si ca ai chef de vb; apoi la status la mess:daca ai chef de vb buzz, dai un buzz persoanei cu care vrei sa vb, si ii spui ca a fost din greseala. apoi il intrebi ca mai face si asa mai departe.cam atat!