| oanazuzi a întrebat:

Ce masuri ati lua daca ati fi respinsi adica de persoana pe care o iubiti imi place de vecinul meu si plecam in fiecare zi la scoala amandoi cu masina insa eu stau intr-o statie el in alta cand vine masina eu ma duc in statia in care este el si mai vorbim despre una alta pana vine eu nu am curajul sa-i spun parinti lui vin in fiecare seara la noi acasa cu el si el abia daca vorbeste sa-i spun oare ce simt pentru el avand in vedere de prietenia dintre parinti?

va rog ajutati-ma funda

Răspuns Câştigător
| rox_7772 a răspuns:

Eu zic ca este de bine mai ales ca si parintii se cunosc...ar avea incredere in aman2 si nu ar sta ingrijorata ca nu stie cu cine esti, unde esti, cat stai si de ce...asa sa dupa parerea mea nu ar fi probleme. succes!

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Spune-i ca iti place de el, nu e deloc greu de pronuntat aceste cuvinte.