| cOnTexT a întrebat:

Voi cum ii aratati persoanei iubite ca o iubiti? ☺ Fiecare in parte tongue!

Răspuns Câştigător
| alexandra21_3435 a răspuns:

Eu ma simt sigura si implinita langa el. ii fac cadouri, ii satisfac placerile, sunt alaturi de el, il tin seara in brate cand doarme, sunt foarte multe metode, dar asta iti vine de la tine nu toata lumea face la fel. laughing

4 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Pey sunt alaturi de el, incerc sa il ajut, sa il consolez, ii spun ca il iubesc/ca mi-a fost dor de el...sunt foarte multe moduri!

| Astaeparereamea a răspuns:

Prin respect

| noooname a răspuns:

In primul rand ma interesez cat pot de mult de ea.
Despre orice!

| personaljesus a răspuns:

Iubirea nu poate fi exprimata prin cuvinte, trebuie simtita, iar eu ii arat persoanei iubite ca o iubesc prin simplul fapt ca sunt mereu alaturi de ea.