| dulc3'maria a întrebat:

Ce mesaj de anul nou sa ii dau fostului meu iubit as vrea sa ii scriu ceva tare.sa imi raspunda inapoi.ca el nu mai mi-a dat niciun semn de mult. m'a km uitat dar tot vreau sa ii dau msj. ajutati-ma cu cel mai tare mesaj si frumos asa sa il inmoilove struck

3 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Ca ce chestie sa-i scrii un mesaj tare? Crezi ca-l dai gata cu asa ceva? Mai ales ca e un fost iubit.va rade cu alti baieti despre tine, nu te va aprecia. Si ce, crezi ca daca vine inapoi, mai poate fi ce a fost? Poate la un miliard de cazuri.

| BlueHusky a răspuns:

Sunt 2 happy unu o poza cu tine si actualul tau prieten si al doilea "scuze am gresit... u ce mai faci?"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu il inmoi cu nimic da-l naibi e plin de fraieri