| roxyana03 a întrebat:

Buna ma ajutati va rog?sad dau FUNDA+VOT
vreau sa scriu fostului iubit un bilet in care sa-i zic toate sentimentele mele. sa`si dea seama ca in 2 saptamani am inceput sa-l iubesc enorm. cine ma ajuta? imi ziceti ce sa scriu in bilet? adica o sa ii trimit o scrisoare. ma ajutati? ce sa scriu? dau FUNDA+VOT

2 răspunsuri:
| Deyux_5665 a răspuns:

Eu.baga id
punctuletz_icsuletzbatting eyelashes

| amor a răspuns:

Hei pai tu vrei sa scrii dar stii cm va parea ca esti obsedata de el sau cam asa ceva mai sunt baieti pe ume... daca asa de tare te iubeste iti va scrii el sau te va ierta de si eu nu stiu care au fost problemele voastre de v-ati despartit