| Houselaurie a întrebat:

Ce metode abordati pentru a < agata > o fata pe strada? vad o gramade de fete frumoase, dar mi-e rusine sa intru in vb cu ele. ce metode as putea aplica cand sunt singur (fara vreun prieten) si sa intru in vb cu o fata? am 17 ani.mentionez ca momentan nu am nici o prietena.la fel cand sunteti singur, si sunt 2 sau mai multe fete. prietene, un grup de fete, si vreti sa agatati una cam cum procedati?

Răspuns Câştigător
| gyo_8403 a răspuns:

Pai acum depinde daca si fetei ii place de tine, poti sa te duci pur si simplu la fata de care iti place si sa o saluti, si mergi pe langa ea, o intrebi una alta, daca are prieten, iar daca si ei o sa ii placa de tine o sa ai succes, ii ceri numarul de telefon, daca ti-l da esti "cuplat", iar daca nu te baga in seama, inseamna ca ori nu te place ori are prieten!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Bubbulina_2682 a răspuns:

Du-te cu tupeu la el daca nu esti o fire mai rusinoasa si spune domnisoara vi la o cafea aici alaturi?laughing...sau daca esti mai rusinos pune un prieten sa te bage in ea si intra in vorba cu ea si incearca macar sa faci rost de ID...bafta:X