| anonim_4396 a întrebat:

BAIETILOR!Daca sa zicem ar fi o fata de care va place.Si fata aceea v-ar spune ca a sarutat cu limba vreo 20 de baieti diferiti.Ati mai sta cu ea sau nu?Intreb pentru ca eu l-am mintit pe un baiat pentru ca el zicea ca nu stiu sa sarut si i-am spus ca am sarutat multi baieti.

7 răspunsuri:
| Lilia2621 a răspuns:

Ha ha, nu ar fi aceasta o problema pentru un baiat, si daca a obsarvat ca nu saruti intocmai atat de bine, nu cred ca te-ar fi crezut.

| doc69 a răspuns:

Iti raspund cu un banc.care iti rezolva intrebarea...S-a casatorit Bula.La servici toti il felicitau si ii spuneau ca si ei s-au culcat cu nevasta lui si ca e buna rau.Se duce asta suparat acasa.Ii pune sa manance,la cafea ii povesteste ce a patit la lucru. Tipa il intreaba,de cand suntem impreuna m-am mai intalnit cu altcineva? nu,iti place cum cal cum spal cum gatesc? da,iti place cum fac dragoste. daaa,stii ca te iubesc, da/Pai, dragule tu crezi ca toate astea se invata la fara frecventa?

| ateu123 a răspuns:

E ceva normal sa exageram in afirmati sa parem credibili, nu cred ca ar fi ceva cu cati sar saruta o data ce iubesti nu isi pasa de trecutul ei asta nu daca nu a fost prostituata

Răspuns utilizator avertizat
| gabby269 a răspuns:

laughing pai,nu e o asa mare problema,doar ca atunci ar trebui sa te ridici asteptarilor lui,sau sa ii zici ca ai exagerat unpiclaughing,oricum, daca te place trece cu vederea aceasta mica glumita, dar daca o sa fiti impreuna o sa te cicaleasca destul cu chestia asta laughing

| scoobydoo a răspuns:

Logic! eu nu as mai fii cu o fata care si-a luat limba in gura niciodata.proaspata! trebuie sa fie laughing!

| anonim_4396 explică (pentru scoobydoo):

Sa fie cum?