| crinutzaaaa a întrebat:

Ce părere aveți despre o relație amoroasă între o fata de 18 ani si băiatul de 16 ani?

Răspuns Câştigător
| MihaiAlex2345 a răspuns:

Nu conteaza varsta cat timp va iubiti

15 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Baiatul are doar 16 ani poate e matur eu stiu, dar totusi la 16 ani un baiat cauta sex ce poate cauta altceva insuratoare, copii?

| Emilian65 a răspuns:

Daca ei se iubesc cu adevarat, nu este nici o problema.

| sofisis a răspuns:

Pai, conteaza ce parere avem noi?

| gemeni6226 a răspuns:

E posibil orice dar intrebarea e daca va doriti acest lucru doar din joaca sau aveti sentimente puternice ce va indeamna la asa ceva.Parerea mea este ca orice e posibil pina nu se nasc regrete ci ceea ce se intimpla este bine la amindoi.

| Felys a răspuns:

Devii corupatoare de minori

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Corupere de minori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bravo lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie baietii mi se par foarte imaturi si la 20... de 16 nu mai zic, e un copil, dar daca ai rabdare cu el... ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca va intelegeti, de ce nu? intre mine si prietenul meu sunt 4 ani diferenta (el fiind cel mic dintre noi) si ma inteleg cu el cum nu m-am inteles cu nimeni, plus o relatie de 4 ani happy

| Superdumnezeuomniscient a răspuns:

Aiurea, si la limita legalului

| PriMka a răspuns:

Dragostea nu are varsta. daca simti ca e tipul tau de ce sa te uiti la virsta..relatie frumoasa voua happy succese mari

| belealacasaomului a răspuns:

Iti raspund cu o intrebare :

Ce parere ai despre o relatie amoroasa intre un baiat de 40 si o fata de 18 ani?

Este corect ca la tine nu este asa mare diferenta si pana la urma nu dormiti cu BI pe noptiera, dar totusi el este cam putin minor,,, doar aici este problema

| crinutzaaaa explică:

Am vrut doar să văd cam ce părere au cei din jur...Eu mă înțeleg foarte bine cu el. Când facem dragoste nu punem buletinele pe noptieră

| crinutzaaaa explică:

Faza e ca el este de religie musulmana si eu ortodoxa si parintilor mei nu le convine

| crinutzaaaa explică:

Alte cupluri au 10-15 ani diferenta si tot in aceeasi situatie sunt!