| CdeMetal a întrebat:

Ce parere aveti daca partenerul consuma continut pornografic? Nu neaparat de fata cu voi dar singur

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

E cam greu daca il consuma. De obicei unii privesc la asa ceva.

| MarianWLF a răspuns:

Poti lua in considerare ca simte nevoia sa intretina relaxii sexuale mai des, si nu i se ofera pe cat are nevoie.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu e nimic iesit din comun... atat timp cat nu se duce la extrem.
Sunt suficient barbati care se mai uita la filme porno desi au o viata sexuala activa si satisfacatoare.

| Violleta2022 a răspuns:

Dezgustator si ingrijorator, putand fii obsedat de pornografie sau incapabil sa fie satisfacut in alt normal si natural, decat privind pornografia.

| doctorandus a răspuns:

Solutia ar fi sa va uitati la porno impreuna.

| Hyperion7 a răspuns:

Trăim intr-o tara democratică, Intr-un univers liber, iar părerea fiecăruia poate fi diferită față de a altuia, important e sa vezi ce părere ai tu despre asta.
Daca ție îți place sau din contra, te scârbește, discuta cu prietenul tau despre asta și nu tratați niciun subiect tabu, ulterior aceste subiecte tabu devin pietre grele într-o relație și o sfărâmă de obicei.

Răspuns utilizator avertizat
| Stropdeparfum a răspuns:

Eu cred ca nu e ok, adica daca voi aveti o activitate sexuala in care va satisfaceți orice fantezie reciproc, si o viață sexuală foarte multumitoare pentru amândoi, chiar nu e ok.