| DenisJinga a întrebat:

Ce parere aveti despre a face baie cu partenerul/a? Imi este rusine cand am erectie fara sa am neaparat ganduri ero. Vi se pare normal?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, cand faci baie cu partenerul partenera, e ca si cum ai face baie cu cineva drag, e normal sa ai erectie fara sa ai ganduri erotice! Sper ca ti-a fost de folos raspunsul

7 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Dacă mai există senzația de rușine înseamnă că încă nu sunteți un cuplu sudat și că nu sunteți confortabili unul cu celălalt. Încă.

| Goete a răspuns:

Si partenerul tau nu are erectie?

| DenisJinga explică (pentru Goete):

Pai eu nu am avut parteneri barbati... inca...

| anonimuIl a răspuns:

Dacă faceți baie după sex nu vei avea nici o erecție. Înainte de sex nu o să faceți baie amândoi, o să faceți sex.

| Goete a răspuns (pentru anonimuIl):

Slab stai daca dupa sex nu mai ai erectie
Si slab daca inainte de sex nu concepi sa faci baie

| Together a răspuns:

Rusine cand ai erectie cu partenera, in cada? Nu crezi ca se bucura ca esti atras de ea? Ei crezi ii e rusine daca se excita?

| Kiran a răspuns:

Depinde acum de respectiva persoana. poate sa te considere pus pe "ganduri" de a realiza ceva. maret. sau alte idei.
Nu prea inteleg exact. cum sa ai erectie fara ganduri ero? nu cred ca ai putea sa faci asta fara sa te realizezi cum arata ea. goala... la nici 1 metru de tine. si. detalii =]]