| Paula a întrebat:

Ce parere aveti despre aventura de o noapte? Ati facut vre'odata asa? big grin

17 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Sa stii ca aventura de o noapte e de obicei altceva pentru baieti si altceva pentru fete. Sincer, unei femei as recomanda-o doar daca este deja o persoana matura, care stie clar ce face si ce vrea. Si tot n-as fi prea convins. Pentru baieti poate fi o distractie si un subiect de lauda a doua zi, pentru fete poate fi tare aiurea, n-are rost sa dezvolt, imagineaza-ti. Dar fiecare experienta are momentul si avantajele ei. Ca mod de viata mi se pare o alegere gresita, mai ales daca-si pierde ineditul, dar uneori poate ridica moralul si sa fie si fun. Tu pari destul de tanara cat sa-ti recomand sa mai astepti vreo 10 ani, sau sa te limitezi la sarut happy

lolita
| lolita a răspuns:

Nu sunt de acord cu relatii de o noapte si nu, nu am avut niciuna, probabil ei au vrut doar o noapte dar nu m-au putut uita laughing

| Seline a răspuns:

Aventurile de o noapte iti pot face un mare bine daca " apar " cand trebuielaughing. Da, am avut...
Ideea e ca trebuie sa iei totul ca atare, sa nu-ti faci iluzii ca o sa va mai intalniti sau alte lucruri de genul asta, sex fara complicatii.

| Antonimu a răspuns:

E ok, atat timp cat nu ai o relatie stabila happy

| andreea7520 a răspuns:

Hm, am pus şi eu întrebarea asta şi am avut aventuri de o seară, dar nu am făcut sex, doar ne-am sărutat, se poate numi şi asta o aventurăhappy mi se pare ok, dar nu e prea bine dacă devine o obişnuinţă.

| radu75 a răspuns:

Atractia fizica ar trebui sa fie conditia unica si suficienta pentru realizarea actului sexual fara obligatii. In cazul in care imprejurarile iti permit sa te strecori in asternuturile unui amic, gandeste-te bine la consecinte (desi numai la asta nu iti sta gandul). Cum va afecta aceasta mica scapare relatia voastra de atunci incolo? Este posibil ca el sa isi doreasca ceva mai mult decat esti dispusa sa ii oferi? "vorbim la telefon"sau "te sun maine" sunt afirmatii menite sa ii intretina speranta ca va veti mai intalni. Evita mai bine sa ii ceri sau sa ii dai numarul de telefon. Te vei fofila mai usor si el va intelege ca a fost vorba doar de o noapte.

| Joker92 a răspuns:

Este ok.atata timp cat nu ai pe cineva care te asteapta si se gandeste la tine.winking

| Spintecatorul a răspuns:

Mie mi se pare ok. si da, s-a intamplat o data.

| luvieere a răspuns:

Făcut. Plăcut... Dar... sunt leneş, mi-e incomod să investesc timp spre a cuceri pe cineva pentru ca să mă bucur de prezenţa ei doar o noapte.

| T30D0RA a răspuns:

Nu am avut niciodata o aventura de o noapte, desi era sa se intample si nu am vrut. happy

| coridrag a răspuns:

Da, nu am nimic impotriva, consider ca e o noua experienta pentru persoana care face asta. Acum sunt casatorita dar inainte sa-l cunosc pe sotul meu, am trait si eu aventuri de-o noapte happy cateodata mai ai nevoie in viata si de cate o nebunie de genul asta! si dintr-o nebunie se poate lega o prietenie sau o iubire pe viata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca crezi ca esti pregatita de asta este decizia ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Difera de persoana cu care o faci, cu toate ca nu am o parere buna despre astfel de aventuri, mai ales daca ai prieten, ca in final ajungi sa regreti, niciodata nu o sa ti iese cum ti-ai propus intrucat tu o faci intr-un fel, el in altul si nu stiu daca o sa reusiti sa va iese struna din prima, cunosc pe cineva care a fost indragostita de un coleg de scoala s-au intalnit dupa zece ani si ea i-a destainuit ca inca il mai iubeste, s-a gandit in tot timpul asta la el cu toate ca ei acum aveau familii separate si copii, s-au dus intr-o noapte la hotel intrucat ea tot s-a gandit la aventura asta,, macar odata'' sa stii ca mi-a zis ca a fost foarte deceptionata cica,, nu a fost bun de nimic'' si-a facut in anii astia numai ganduri, iar sotul ei nici nu se putea face comparatie cat era de bun si diferit in relatiile de pat, totodata si l-a scos si pe acel coleg definitiv din cap. S-ar putea sa fie si cazuri mai fericite dar cand faci dragoste e bine sa si iubesti ca sa iese totul ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Majoritatea tinerilor din ziua de astazi au aventuri de o noapte, daca ai avut asa ceva si ti-a placut sa nu iti para rau, toate fac parte din viata.Important e sa nu ramai cu urmari.Am avut si eu cateva.

| madalinne a răspuns:

Totu e sa nu pui sentiment.sa nu fie cu cineva cu care simti ceva.de obicei femeile pun sentiment atunci cand fac sex. daca tu crezi ca o sa te ridici di pat si o sa zici pa si nu o sa te mai gandesti la c a fost e okhappy

| catalinsefinr1 a răspuns:

E ok am avut si eu o aventura o data dar sa nu devi dependent ca dupa aia e rau opinia mea nu sunt dita mai doctoru sa stiu

| cezar_1558 a răspuns:

Mda... dar cand te bagi la asa ceva trebuie sa te implici pentru ca altfel nu are haz. Pe de alta parte nu cred ca e ok sa o faci din curiozitate ci cred din dorinta sau ca asa simti; ca si fantezie