| Rirrrriiiii a întrebat:

ce parere aveti? Prima experienta sexuala sa fie o aventura de o noapte?

10 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Parca ai fi croit numai pentru asta...

| W1z4rd a răspuns:

Sa fie o aventura de zi.

| LikeARollingStone a răspuns:

Depinde de sexul tau.
Baietii sunt niste usuratici. Majoritatea si-au inceput viata sexuala astfel.
La fete trebuie' sa fie mai special, bre.

| neutrino a răspuns:

Nu trebuie sa fie neaparat noaptea, poate fi o simpla aventura de o zi, si nici aceasta intreaga.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam aiurea, raportand la principiile mele.

| j1NNNx a răspuns:

Si de 7 daca tu simti placere big grin

| Ottakringer a răspuns:

O aventura de 2 minute.

| Iamnotme a răspuns:

După părerea mea, nu! Pentru o fată, prima experienţă ar trebui să fie cu un băiat care o iubeşte, ca să nu regrete.

| bobo37 a răspuns:

Daca e bine.eu zic sa fie de mai multe nopti

| WeSTleY a răspuns:

Nu cred ca e ceea ce iti doresti cu adevarat. S-ar putea sa regreti mai tarziu.