| Masinadescris a întrebat:

Ce parere aveti despre Okazii.ro? Cumparati des de pe acest site? Ati luat"tzepe"vre'odata? Daca da,cum? Cum va orientati atunci cand trebuie sa cumparati un produs,ce produse cautati si cum incercati sa va dati seama daca vanzatorul este serios, in afara de calificative?

Răspuns Câştigător
| Okaziiro a răspuns:

In plus fata de comentariile postate, pentru cumparatorii din Bucuresti am deschis Punctul de Livrare Okazii.ro din Domo Baneasa: http://bit.ly/12j7Yqo Aici poti verifica produsul inainte de a-l plati. Iti stam la dispozitie la suport@okazii.ro sau 0374OKAZII. O zi frumoasa!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| JustMeAndMyWorld a răspuns:

OK, da-mi putin linkul a ceea ce cauti in momentul de fata, primele rezultate adica cele care au bulina aia jos acolo cu garantia de livrare, alea sunt cele mai sigure...succes

| Masinadescris explică (pentru JustMeAndMyWorld):

Da,stiu ca acelea sunt cele mai sigure, cu garantia de livrare, dar sunt cam putine rezultate asa.eu cautam ceva pana in 100 de lei. de ce nu au toti vanzatorii garantia de livrare? platesc ei ceva in plus pentru aceasta cand o activeaza? ti-am dat link-ul ceasului in celalalt topic happy

| sellmag a răspuns:

Eu personal am avut numai tranzactii face to face dar am auzit ca au mai fost si care au primit cartofi in loc de telefoane...

| Albu_Mihai_1979 a răspuns:

Garantie de livrare si nu te mai intereseaza cat de serios sau neserios e omu' tau ca se zbat astia de la okazii pentru tine. n-au toti ca prin garantie le intra bani mai tarziu ca sa verificii si astia de la okazii cu tine ca ce-ai primit e ce-ai vrut