| Ingerasulll a întrebat:

Ce parere aveti despre inselat si fetele care vor doar o aventura de-o noapte? as vrea m-ai multe raspunsuri din partea fetelorbig grin

Răspuns Câştigător
| Alisa a răspuns:

Inselat...nu am inselat pana acum si nici nu o voi face. Daca sunt intr-o relatie si vreau sa fiu cu altcineva, asta inseamna ca respectivul partener nu se ridica la "asteparile" mele, ma dezamageste cumva si caut ceea ce nu am de la el in alta parte, si daca se intampla acest lucru vorbesc cu partenerul actual si ne despartim, pentru a putea fi cu celalalt, dar nu INSEL! Daca as face acest lucru mi-as bate joc si de cel care este cu mine intr-o relatie si de mine insumi, ceea ce nu admit.
Cat despre aventurile de o noapte, cred ca in asta este inclus si sexul, nu as putea face acest lucru, sex nu am facut si nici nu voi face, nu as putea sa fac un "lucru" atat de intim cu cineva pe care il cunosc doar de cateva ore si nu am niciun sentiment. Pentru a ajunge la acest pas trebuie sa am o relatie stabila si sa stiu ca persoana de langa mine merita. Deci contra unei aventuri de o noapte, dar acest lucru tine de mine, poate alte persoane vad altfel acest lucru, dar eu, sigur nu as face asta.
Numai bine!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu nu sunt acea clasa de persoana care se baga la interes cu multe fete prefer ceva stabil dar daca nu merge atunci raman cu nimic.

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Înşelatul... cel mai oribil lucru/Asta fac doar persoanele demne de dispreţ/Care nu apreciază adevărata valoare a fericirii/Persoane nesemnificative în univers/Şi fetele care vor doar o aventură de-o noapte?/Fete de moravuri uşoare/Care nu merită mai mult/Când găseşti un băiat care să te iubească pentru ceea ce eşti şi apare o astfel de piţipoancă şi strică tot ce ai clădit din întreg sufletul/
Fete ce merită a fi desconsiderate/Care nu merită nimic/Şi care nu valorează nimic/Ele au aspectul/Dar noi avem sufletul...

| elasexygagica a răspuns:

Fete care stiu sa se bucure de placerile vietii

| Denisa a răspuns:

Nu admit sa fiu inselata. Nu insel si nu vreau sa fiu inselata. Sunt pro aventurilor de o noapte atata timp cat nu includ sex. Sunt inca "mica" pentru asa ceva. Se mai intampla sa fii foarte atrasa de un baiat si sa vrei sa te culci cu el, asa, de'o seara. Nu e nimic rau, zic eu. Dar cand asta se repeta te transforma intr-o tarfa, nu crezi?!

| zippit a răspuns:

:-d asta e cel mai urat lucru care poti sa il faci unei fete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic. dai acolo ca dai bine.grz