| cr33pygirl a întrebat:

Ce parere aveti de barbatii/baietii care dupa o aventura de o noapte sau dupa o relatie[sexuala] cu iubita merg si povestesc cu lux de amanunte prietenilor?

14 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Băieții cu capul pe umeri nu vor povesti niciodată relațiile de-o noapte cu vreo fată ci din contră cei care nu spun să știi că au avut parte de mai multe femei decât cei care se laudă.

| cr33pygirl explică (pentru Azµre):

Am pus aceasta intrebare pentru ca am vorbit cu un amic[chiar daca e mult spus].si zicea ca prietenul lui a fost intru camin cu un salam si cu o sticla de sampanie si a cracanat'o pe una toata noaptea.A doua zi venind la el si povestindu'i. Avand in vedere ca tipul acela avea si iubita plecata in afara.Mie una nu mi se pare corect asa ceva.Chiar daca el spune ca e nasol sa te abtii o perioada mai indelungata.Dar o data ce ai iubita/sotie si o iubesti te abtii pana vine.Corect?![Scuza'mi eventualele greseli gramaticale]

| Azµre a răspuns (pentru cr33pygirl):

Mă aici ține de mentalitatea fiecăruia, eu unul m-am culcat cu destule femei și nu am povestit nimănui nimic, dar nu mi-am înselat niciodată logodnica sau să am de gând să o fac vreodată.
Acum ăsta care a făcut așa, cu siguranță nu-și iubește iubita, nu o respectă și nici nu e sincer cu ea...

| cr33pygirl explică (pentru Azµre):

Da...dar.totusi...

| Azµre a răspuns (pentru cr33pygirl):

E imoral ce a facut... e clar

| Oana92 a răspuns:

Parerea mea e ca sunt imaturi si nesimtiti. Astfel de detalii ar trebui sa ramana intre cei 2. E una sa povestesti intimitati pe un forum unde nimeni nu te cunoaste si cu totul alta sa o faci de fata de prieteni si mai ales unii comuni...

| Felys a răspuns:

Gura sparta, lor le-ar place sa fie povestiti si barfiti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Magari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am parerea ca sunt buni povestitori.

Răspuns utilizator avertizat
| pipluup a răspuns:

Mi se pare ok. Adica daca si eu as fi facut-o, m-as fi dus imediat la prietenele mele.Nu cred ca e ceva rau daca le impartasesti si prietenilor aceasta experienta. Funa?big grin

| cr33pygirl explică (pentru pipluup):

Da...dar una e tu ca fata sa povestesti prietenelor.adica eu una le'as zice:" bai gata am facut'o.a fost bine/nasol/aiurea."Nu as incepe sa povestesc cum si in ce fel si pe unde.Corect? Sau tu asa ai face?! Barbatii/baietii vor toate amanuntelehappy

| cr33pygirl explică:

Vrei sa te intreb daca esti frustrat?batting eyelashes

| Nieuwenhuis77 a răspuns:

Niste magari nenorociti.