| sweetangels a întrebat:

Ce parere aveti de baietii care dau like „din greseala„ la fete (atractive, bineinteles) pe Facebook? Asa motiveaza iubitelor.

12 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Pai si fetele care dau like baietilor ...aaa...tot asa din "greseala"

suntserios
| suntserios a răspuns:

E un like pe Facebook, mare rahat

| sweetangels explică (pentru suntserios):

Mare, da! Ca nici sa se puna intr-o relatie cu iubita lui nu vreawinking

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Un like nu-i din greseala. Il poate sterge daca chiar ar fi din greseala.

| sweetangels explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Tot el este cel care ii spune apoi ca el nu a dat, sau ca e din greseala si cum sa il paraseasca pentru atat, dar el nici nu vrea sa se puna intr-o relatie cu ea, stii...si ea isi doreste

| DorelExpertu a răspuns:

Ca au iubite naspa. Si poate si proaste.
Adic totusi, daca ti-ar place de iubita ta, nu prea ai sta tu cu ador la alte tipe ca pana la urma nu s-ar compara cu iubita ta.

| sweetangels explică (pentru DorelExpertu):

Intr-o lume perfect logica, adevarul ar fi clar de partea ta. Dar in situatia de mai sus, tipul dadea like tocmai invers..la fete mai naspa decat iubita lui FRUMOASA si (unde mai pui), foarte inteligenta + are si o merserie respectabila! Alea like-uite erau zdrentulici, imbracate kitsch, nu mai spun de ce descrieri penibile isi puneau la poze. Si tipul nici nu vrea sa se puna intr-o rel cu ea, de aia am pus intrebarea.

| DorelExpertu a răspuns (pentru sweetangels):

Inseamnca ca, respectivul, cel mai probabil, cauta o prada/aventura usoara.

| armand69 a răspuns:

Mincinosi

| Andreisorescu a răspuns:

In primul rand poti sa fai unlike si sa stergi likeul dar chiar daca a dat like baitei si cand au iubite daca nu sunt cei mai indragostiti de ea dar si atunci se mai uita la profilul altora la filme porno la poze si altele nu trebuie condamnat plus ca e doar un like mare branza

| sweetangels explică (pentru Andreisorescu):

Da dar tipul nici sa se puna intr-o rel cu ea nu vrea.