| anonim_4396 a întrebat:

Toti baietii cer poze nud iubitelor? dc? ce parere aveti despre asta?

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dar nici nu trebuie, multe fete se prezinta ca obiecte sexuale pe Facebook si in real life

| Violleta2022 a răspuns:

Un baiat sanatos la cap si normal, nu ar cere poze nud, mai ales la fata pe care o place si o respecta.
Cei care cer, o fac dintr-un singur motiv, sa se masturbeze uitandu-se la ea.

| sofisis a răspuns:

Daca e o relatie mai la distanta, da, cam toti cer. Dar daca relatia e normala, nu prea vad rostul. O poate vedea goala oricand.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Eu nu am cerut poze nud iubitei, pai cei care cer in caz ca se despart sa le arate prietenilor.

| HazelEyes77 a răspuns:

Mie nu mi s-a intamplat sa mi ceara vreunul poze nud...nu ca as fi acceptat vreodata asa ceva. Acum depinde si de fetele respective si de usurinta cu care se expun in ipostaze indecente oricui ii propune lucrul fie el iubitul sau un baiat care ii da like pe Facebook.

| HadesSs a răspuns:

Ce rost are sa ii ceri poze nud iubitei? Cand poti sa o vezi nud de cate ori ai chef? Poti sa ii ceri in cazul in care va vedeti mai rar, dar atunci mai bine faci un sex la telefon sau la camera decat sa ii ceri poze laughing, daca chiar nu mai rezisti.

| Pool77 a răspuns:

Nu am cerut in viata mea, in schimb am primit de la o "amica", daca ma intelegi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce parere sa am despre asta? Stiu ca fetelor li se pare ceva urat. Faza haioasa e ca atunci cand trec de o varsta, ar vrea ele sa se mai gaseasca unu sa ceara poze cu ele. Dar varsta isi spune cuvantul si nici dracu nu ma vrea vreo poza cu una expirata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine stie... excitatia masculului in devenire, nu cred cã unu normal la cap Ar cere poze nud. Doar sa fie multumiti ca au material de privit*
si pe partea cealalta unele trimit doar pentru putinã atentie sa vada daca intr-adevar sunt sexy, atata stima scazuta de sine nu poate existta.hee hee foarte trist.

| Laura927 a răspuns:

Pai daca mai mult nu ar indrazni sa ceara saracii hahahaah

| Ymela a răspuns:

Nu toti baietii cer poze nud la prietenele lor; acum carui baiat nu i0ar place sa vada o poza nud cu o fata?! dar baiatul care o respecta si o iubeste cu adevarat nu ii cere poze nud pe retele de socializare sau altele, iar fata care are putina demnitate si respect nu ii da poze

| Lia-Alexandra_Popovici_1998 a răspuns:

In niciun caz. Nu trebuie sa faca asta nicio fata care se respectă, rețelele de socializare nu sunt sigure si nici baiatu' adica serios... putina demnitate din parte fetei macar asta sa mai avem.

| Ymela a răspuns (pentru Lia-Alexandra_Popovici_1998):

Corect...de unde stii cat de serios e baiatul acele chhiar daca e iubitul, ca nu ii arata poza prietenilor sau in caz de o despartire se poate intampla orice