| viki1212 a întrebat:

Ce parere aveti de baietii care nu si-au pierdut virginitatea pana la varsta de 20, 21 de ani?

15 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Stiu multe cazuri, dar asta se intampla pentru ca, de obicei, sunt foarte timizi (ei nu recunosc asta) si se gandesc la 'fata perfecta'!

| Alisa a răspuns:

Pai cinste lor. a ales sa faca acest lucru cu persoana iubita, care sa il iubeasca si sa stie ca merita. cunosc foarte multe cazuri. happy

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Au asteptat sa faca acest pas cu o persoana pe care sa o iubeasca, probabil nu au gasit fata potrivita sau au fost foarte timizi.

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Buna - nu s-au repezit, au stat sa se gandeasca la implicatii, au asteptat sa apara fata potrivita. Nu conteaza varsta in acest caz doar daca vorbim de ceva nerecomandabil - sa fie mult prea devreme cand in fapt ar trebui ca fiecare sa-si traiasca copilaria.

| gingasull a răspuns:

Eu n-am o parere tocmai buna despre acesta situatie, ei sunt un pic in urma cu "moda", au dat cu piciorul la niste ani care nu se vor mai intoarce, nu stiu ei ce pierd, cand isi vor da seama e prea tarziu, uneori asteptarea nu este buna, unii sunt prea selectivi / pretentiosi cu diferite principii "invechite"... totul tine de educatie.

| gingasull a răspuns:

Observ ca aveti numai pareri pro... dar vai de ei, sunt cei mai mari l@b@ri ( fara suparare) iar aceasta metoda i-a adus pe ei in stadiul de virgin la 20-21 ani.

| cucu a răspuns:

Hmmm pentru toate exista un inceput. eu la varsta asta m`am lasat de alcoool droguri si jocuri de noroc. ei isi pot pierde virginitatea. tu poti intra l liceu, etc etc, nu sunt cu nimic mai prejos decat ceilaltzi car nu mai sunt virgini sa stii si ei au un suflet ca oricere altu, frumos si special in felul lui unic.

| lacrimi a răspuns:

Numai de bine! Respect!

| Sylx a răspuns:

Probabil si-au stabilit alte prioritati, in care sexul nu se regasea pe lista principala. Apreciez principiile dupa care isi traiesc viata.

| ♂ яαυℓ ♥ ♫ ‹з a răspuns:

Niste baieti capabili sa stea fara sex atata timp. happy

| aisha01eu a răspuns:

Chiar exista si d-astia? Foarte putini cred. O parere foarte buna, nu sunt disperati ca altii.

| sweetygirl a răspuns:

Mi se pare ca sunt cei mai buni baieti, cei mai draguti, cei mai nevinovati si cei mai puri. Eu ca fata as vrea ca prietenul meu sa mai fie virgin sa isi inceapa viata sexuala cu mine, chiar daca ar fi cam stangaci, ar fi ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte buna, nu exista nici o regula in acest sens!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am alte criterii prin care imi formez o parere despre cineva. Nu stiu si nu vreau sa stiu cand si-au pierdut virginitatea cunoscutii mei (barbati sau femei), si daca as afla, accidental, nu cred ca asta mi-ar schimba parerea despre ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca ar fi sa fac o gluma, sunt fraieri.ai vazut cine e destept incepe pe la 12-13 ani. vorbind serios, sunt oameni echilibrati si seriosi, care gandesc si nu se joaca cu chestii serioase ca sexul, dragostea, sau sufletul semenilor.si mai ales nu sunt superficiali care considera sexul opus, doar un mijloc de refulare si descarcare a hormonilor.