| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre o fata de 16 ani care si-a pierdut virginitatea intentionat?

31 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Pai... poti sa tii-o pierzi neintentionat? Inafara de viol, ma refer...
Pai, felicitari! Bine ca nu ai facut-o la 14 ani. Lasa ca ii bine. Ai numa grija de tine

| Drolja a răspuns:

Cum ar arăta una care şi-o pierde neintenţionat?
Alunecă din greşeală şi cade pe o ***?

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Respect

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

De ce o faci panarama nu ti rusine, exact din cauza mentalitatii asteia comuniste bietele fete nu isi pot satisface nevoile carnale linistite ca vor fi judecate, halele maica sfanta aparane de pagani.

| KamaSutra a răspuns:

Nu una foarte buna, dar e problema ei

| Sasha30 a răspuns (pentru KamaSutra):

Asta clar ca e problema ei, doar nu este a ta.

| KamaSutra a răspuns (pentru Sasha30):

Mie nici nu-mi pasa, sa faca ce-o vrea, cu cine vrea

| neutrino a răspuns:

(Ne)minte de copila!

| Emilian65 a răspuns:

Sincer? Una proasta. Ar putea sa mai astepte macar pana la 18 ani.

| pufulescu a răspuns:

Vezi ca daca intrebi pe TPU inainte sa faci sex daca e bine sau nu, ai sa ramai virgina pana la 30 de ani!
Fa ce te taie capul si nu mai cere parerea multimii, nu mai suntem in secolul 18 sa conteze ce vorbeste gura satului!

| Drolja a răspuns (pentru pufulescu):

Ce sat, mă? Cine e de la sat, a?!

| pufulescu a răspuns:

Nu mai interpreta toate expresiile asa ' literar ' happy! Inlocuieste ' gura satului ' cu ' opinia publica '. Multumita acum?

| Drolja a răspuns (pentru pufulescu):

Talk to the hand!

| pufulescu a răspuns:

Ha ha, m-am prins demult, ai impresia ca v-am facut tarani! Suspicioasa mai esti...

| Drolja a răspuns (pentru pufulescu):

Şi tu eşti un...un... fermier!

| pufulescu a răspuns:

Am inteles, trebuie ' sa imi schimb meseria laughing.

| Sasha30 a răspuns (pentru pufulescu):

Serios? Tu ai timp de TPU?

| pufulescu a răspuns (pentru Sasha30):

Da, in pauza de pranz smug

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu pot judeca un om prin prisma unei singure informatii, asta e treaba retarzilor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nicio părere, e problema ei, nu mă interesează.

| Happyjump a răspuns:

Evident este vorba despre tine. Ca sa-mi dau cu părerea imi trebuie mai multe detalii, dar prima parere nu e una buna.

Răspuns utilizator avertizat
| Mihailescuioana29 a răspuns:

Nu una foarte buna

Răspuns utilizator avertizat
| SomeRomanianGuy a răspuns:

Ca a pierdut-o cu persoana iubita e o chestie, dar sa o fi pierdut cu o persoana oarecare si apoi sa fi incercat si alte tipuri si marimi de "stromeleaguri"... apoi nu degeaba o judeca lumea happy

Been there, seen that big grin

| Sasha30 a răspuns:

Nu, nu sunt eu.

| Sasha30 a răspuns:

Ai dreptate, dar intelege, nu sunt eu persoana respectiva!

| Sasha30 a răspuns:

Bine spus!

| missme99 a răspuns:

Nu stiu daca e cu ceva mai buna sau mai rea decat una care a pierdut-o din neatentie.

| CuieMoco a răspuns:

De ce ai judeca o minora doar din cauza ca si-a pierdut virginitatea? Asta e. daca asta a fost alegerea ei noi nu putem sa facem nimic. Macar i-a placut? laughing

| nedeea86 a răspuns:

Asta e problema ei. E foarte usor sa judeci pe cineva doar pe un detaliu. happy O parere completa ti-o faci atunci cand stii toate detaliile. Nu cu jumatati.

Daca a facut-o intentionat, ea stie mai bine de ce a facut-o. Cine are dreptul sa o judece? happy