| anonim_4396 a întrebat:

Virgin la 19 ani, stiu, e tare ciudat. fetelor voi ce parere aveti despre baietii virgini cu varsta 18 +?

10 răspunsuri:
| TheLoveDoctorr a răspuns:

Tu ce parere ai de tine? Cand te pui in pat te simti gol pe dinauntru, te simti ca nu esti destul de bun sa arzi toate femeile atragatoare pe care le vezi ca trec pe langa tine... te simti slab! Deci ce mai conteaza parerea lor? happy

| anonim997 a răspuns (pentru TheLoveDoctorr):

Nu ma simt slab, stai linistit 'thelovedoctor' Era o intrebare simpla!

| NameHarris a răspuns:

Fatalauhappy

| FeelFor a răspuns (pentru NameHarris):

De ce ma? Esti tu campion la cele mai mult taranci in pat si iti dai cu parerea despre altii? Poate omul are alte principii in viata si vrea sa faca sex din dragoste nu din placere. Fiecare cu ale lui, daca am fi toti la fel, ce rost ar mai avea? Apropo, caracterizarea aia sa o pastrezi pentru tine.winking

| LoveSleep a răspuns (pentru FeelFor):

Stai cuminte, Fuego.
Dacă tipul avea alte principii de viață nu punea întrebarea asta aici, nu voia părerea 'fetelor'. Un om cu o idee fixată în minte nu are nevoie de păreri și confirmări.
Fătălău i se potrivește, zic.

| anonim997 a răspuns (pentru FeelFor):

Foarte bine spus big grin

| NameHarris a răspuns (pentru FeelFor):

Cumva esti si tu virgin/virgina?laughing) de 20 de anilaughing
Si cam asta este adevarul in ziua de aziwinkingApropo tarancutele sunt frumoasewinking

| 6Anonim9 a răspuns:

Baiatu' sa aiba 18 sau mai mult. Eu asa am de gand. Si cu o fata pe care o iubesc, o cunosc. Nu o fa ca sa fie facut. Fa-o din iubire, ca-i o data-n viata! Mai bine faci cu una pe care o cunosti, stii ca e sanatoasa tun. Nu cu orice curva, ca sa iei ceva sida. Succes!winking

| ALLiNNaMiRRaBella a răspuns:

Este ok.
Nu-ți bate capul cu astfel de fleacuri.

| Omerta47 a răspuns:

Virgin la 21, nu are nici o importanta. Conteaza ce zicea TheLoveDoctorr, ce parere ai tu despre tine. Sexul nu o sa schimbe nimic daca tu nu incepi din interior. Deci ai incredere in tine si mergi inainte, sper sa gasesti ceva pe meritul tau de campion nefutut. Numai bine!