| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de faptul ca minorele fac sex oral, doar ca sa nu isi piarda virginitatea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Le place p*** mai rau ca ciocolata, si nu se pot abtine.Aici intervine si anturajul, sau, chiar educatia sexuala de care nu au parte nici la scoala si nici in familie.

20 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Eu cred ca o fac pentru ca sunt obligate... Dar... sunt constienta ca s-ar putea sa vrea asta...

| Parintele a răspuns:

E ceva normal. Si isi pastreaza virginitatea de teama represariilor din partea parintilor.nu ca ar vrea s-o daruiasca lui fetus-frumosus sau ca .in fine.

auran
| auran a răspuns:

Dar parerea ta care este?
dupa parerea mea sunt proaste ca accepta asa ceva, mai bine si-ar pune-o, este mai placut!

| Sara2 a răspuns:

Sunt mai curve decat curvele... vor sa para fete cuminti dar de fapt...

| mikiscence a răspuns:

Cenzurat cenzurat...ca sa nu scriu tot ce-mi vine la guralaughingeu cred ca daca vrei sa faci sex oral... o faci in combinatie cu sexul normal... un fel de preludiu...nicidecum pentru a-ti pastra virginitatea. spuneti-mi voi...baietii...ce preferati. una care recunoaste ca a mai facut sex sau una care e virgina dar stii ca a facut sex oral cu n barbati? cu ce te mai incalzeste ca e virgina daca ea e satula de sex anal si oral? si tot astea is cu nasul pe sus .ca sunt virgine... s-o lasam baltalaughing

| bismark65 a răspuns:

O parere f. buna normal

| selef a răspuns:

Pai daca sunt minore ar pute fi vorba de vreo 7 ani, dar pe dinti se pot spala.

| AllenTJ a răspuns:

Dupa parerea mea sunt niste fete care nu o sa ajunga ceva in viata, de la sex oral se ajunge la altceva la varsta frageda

| Lory_2572 a răspuns:

Niste panarame ce posteaza in fete cuminti!

| Onutzu a răspuns:

Multe dintere ele, ca sa nu isi piarda virginitatea fac sex anal.De fapt ca sa nu afle parintii lor ca nu mai sunt virgine.Si cel oral de placere.

| guess_who a răspuns:

Sunt manipulate de partener, de teama sa fie inca virgine recurg la varianta asta.

| alexxx_3182 a răspuns:

Sexu oral e tot sex...nu mai e considerat perversiune
ce e rau este faptul acesta e ca este practicat de minore...si retardatzi sunt smekerasii aia care le prostesc pentru asa ceva
profita de faptul ca sunt imature...bat la pariu ca daca ar incerca asta cu o femeie mai matura sigur nu le-ar reusi... n-ar tine ''vrajeala'' cu ele tocmai ca sunt mai greu de dus cu zaharelul.
n'am nimic cu sexul oral... dar sa fie practicat de persoane care constientizeaza ce fac ori o copila de 14, 15sau 16 ani sigur habar nare pe ce lume traieste ca sasi dea seama de ceea ce face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da. numai minorele. dar maturele care fac deepthroat? dar zoofilia scarboasa si animalica? nu minorele, fac sex oral.idiotul care-i cere asa ceva.se lauda unul ca i-a dat uneia m.e.bine de acord.cati ani ai? pai 20.la cat vrei sa te insori? la 25-26.deci sotia ta va avea 21 23 de ani.pai de la 15 sa zicem pana la 22 sigur a dat peste cel putin un prost care ori a obligat-o ori a convins-o sa faca ce -iai facut tu aleia.eeee pai asa eu nu trebuie sa ma mai insor.ba da. si este insurat.cu una de 24-25.de ani. dar sa ma iertati! cate mui?{orale}are la activ? eu nu intreb ca nu e treaba mea. dar nici el nu a intrebat-o sigur.asa ca taceti din gura si nu comentati. faceti dar taceti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sexul tot sex este din punctul meu de vedere, probabil sunt virgine (himenul nu e rupt) dar emotional, mental te schimba: cum am spus sexul tot sex este ca este anal, oral, normal, si boli poti lua de la toate tipurile...
Si probabil fac sex oral ca nu sunt pregatite pentru cel normal dar ca sa fie "la moda" trebuie sa faca si ele ceva...parerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma uit mereu la aceasta optiune de afi sau a nu fi virgina.Se pune intrebarea; pentru cine? A fi virgina mi se pare ca trebuie sa nu fi simtit deloc mina barbatului atit fizic cit si psihic indiferent daca s-a rupt sau nu s-a rupt himenul.Deci daca s-a recurs la sex oral sau la altfel de sex cu conditia de a "ramine virgina"intram deja in adevarul ca noi nu mai sintem dar ca vrem sa demonstram ca da. Nu vi se pare ca ma atrageti iar spre codul bunelor maniere despre care unii dintre voi imi stiu parerea?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu as spune asa. fara suparare.bai proastele satului. aveti mai multe gauri. dar fiecare are rolul ei.gabiytza, toate ca toate, da, in nari ai incercat vreodata? ca tot sex e? da sa tii un penis sub axila si sa faci ca trenul? ca tot sex e?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Așa sunt convinse de cei lipsiți de simțul realității și responsabilității (filmulețe care ulterior sunt postate pe net cu scopul de a fii denigrate de ceilalți, șantaj, pornografie infantilă, etc.).
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parerea mea este ca sunt baiatbig grin si nimic nu se compara cu sexul oral pe care ti-l poate face o fata. E ceva animalic care o data incercat tot ai mai vrea sa cauti. Si mie imi place sexul normal dar cel oral(mai ales daca stie fata ce face) te duce in iad si dupa acea de aduce cu picioarele pe pamanthappy. Dar totusi pacat de ele, e cam devreme, dar, sunt genul care nu iarta aproape nimicsmug

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca trebuie` sa si platesti am o parere proasta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poi in mare partewinking unele fete fac chestia asta deorece pertenerul le zice ca acest lucru ii va apropia mai multwinking ele fiind naive accepta. sa faca sex oral decat sa isi piarda virginitateawinking pentru ca le e frica de parinti... dar dupa ce incei sa faci sex oral. dupa ktv spt partenerul incepe sa te preseze tot mai mult sa faceti sex normalwinking ceea ce... fata nu vrea. si uite asa se strik o relatzie.winking dar pentru fete [nu suferiti din chestia asta] nu a stiut sa pretuiasca... si nu faceti sex oral doar pentru ca vrea partenerul. asta e un pretext