| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre faptul ca imi place foarte mult sa le fac " oral " fetelor? vedeti ceva rau in asta?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Lasand gluma la o parte, cherish, fa ce-ti place. Ajunge sa nu ne-o spui.

15 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ca sa-ti faci reclama,aici,pe site,mi-e teama ca ai un stil defectuos, ceva scartaie...
Spune-ne, poate te-ajutam!

greece12
| greece12 a răspuns:

Eu sunt de acord c-o fi avand o placere "enormaaaa",dar nu inteleg de ce ar trebui noi sa-l aprobam sau nu,probabil nu-si gaseste cliente,o fi avand un stil mai improbabil,mai nesigur, sa ne spuna, ca noi pentru asta suntem aici sa-l ajutam, nu @harciog?

| CoquineNoire a răspuns:

@cherish,ai gasit macar ciresica, daca tot te lauzi?

| MMihai a răspuns:

Nu este chiar indicat! Fă-o și pentru tine dar și pentru toți bărbații, care nu suportă gustul, cu adevărat groaznic, al acelui lichid de lubrifiere.

| Anet a răspuns:

Pai daca tie iti place sa faci chestia asta nu vad care ar fi problema.ce bine ar fi daca ar exista mai multi barbati ca tine, iti poti imagina pe cate femei le-ati face cele mai fericite thinking

| shtephie a răspuns:

Fiecare cu placerile sale.

| unknow a răspuns:

Eu daca as sti, mi-ar fi scarba sa si vb ca tine, sincer acum,... dar mite` sa te mai si sarut,... oh go on
vad un lucru sa zic... ciudat, nu-mi pot spune parerea, pentru. ca sunt multe altele care ma contrazic, un lucru iti pot spune clar: NU DA BINe! adica, fata aia te mai saruta duparaised eyebrows orq, e trebuie ta!

bfta in continuare!

| Marcelino a răspuns:

Bravo! Cati tipi mai pot spune asta?laughing

| bilexa a răspuns:

Toti de aici te judeca, dar ca fata sigur le place sa li se faca asta de catre un baiat; iar ca baiat le place sa li se faca de catre o fata. Dar de gura lumii care-i "sloboda" se fastacesc si isi ascund placerile pentru a nu cadea in disgratia celor de pe TPU; dar in adancul sufletului stiu ei ca le place sa li se faca sex oral de catre persoane de sex opus.
Asa ca nu mai judecati omul pentru ceea ce-i place sa faca, pentru ca gusturile niciodata nu se discuta.

| FuckOnCocaine a răspuns:

Măcar faci treabă bună, sau de mântuială?
P.S. : Ai și carte de muncă?

| gabrielutzu a răspuns:

Ai ejaculat vreodata in gura barbatilor? Te sfatuiesc sa incerci, banuiesc ca e la fel ca si la fete.Fii si homalau.

| LickyTongue a răspuns:

Cand ma prinde de cap si incepe sa tremure, si sa se miste, si sa respire repede, si neregulat, si sa mai scape niste zgomote:X, ma simt zeu, dar si cand ma ridic de acolosmug

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai grija sa fie fres barbierite acolo sa nu-ti tai naibii limba in vreun fir de fff aaa ...par am vrut sa spun.Inca nu vorbesti filfiit?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Greece 12, nu cred ca de sfaturi are nevoie respectivul pentru a fi ajutat dar daca tot te oferi, n-ai auzit ca are si el o placere enormaaa?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hai ca prea mult vorbim.Toate femeile la orizontala.Treci mai baiete la treaba...