| Ionică a întrebat:

Ce parere aveti despre virginitatea?

10 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

O stare fizică ce se termină la un moment dat.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Ceva pasager...vine si...trecehee hee

| Emeraude a răspuns:

Intrebarea in sine este normala, mai ales daca vine din partea unui baiat care vrea sa se documenteze, dar nu ai "slefuit-o", astfel ca se pot face anumite confuzii...
Personal, consider ca virginitatea este o garantie a faptului ca femeia nu a mai apartinut altcuiva, ca este neatinsa, fara experienta, tematoare. Pentru unii este ceva de care vor sa scape, dar le este teama, iar pentru altii doar o amintire vaga, indepartata laughing.
Succes, pa-pa!

| swet girl 22 a răspuns:

Pt mine este ceva pur.

| Bianca_papusha a răspuns:

Virginitatea e simbolul puritatii... a labirintului nepatruns

| niko_3882 a răspuns:

Pai e ca o sticla de suc nedesfacuta dar la un moment vine cineva si o desface si bea din ea stii la ce ma ref si dup alcnv si alcv poate sau poate vine doar unul sing care o bea pe toata.cu virg nu traiesti pana mori. mi-a zis odata un coleg asa in gluma ca e pacat daca mori virgin sau virgina ca doar i viata ai trebuie sa o traiesti

| szandi a răspuns:

Ce parere sa avem? straight face
Dumnezeu a dat. o
e ceva normal.
depinde cum o pretuiesti.
ma refer sa ai grija cand o ti, pentru cine, si de ce happy
:*

| alinutssa_7292 a răspuns:

Pentru mine chestia asta inseamna o mandriewinking ...este ceva dat de Dumnezeu si trebuie sa te pastrezi pana cand vei gasi baiatul potrivitwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O mare porcarie crede-ma!

| vitas a răspuns:

Ba nu te dor degetele de atatea intrebari? intreaba-ti parintii