| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de fata aceasta? http://imageshack.us/g/715/30757448325647171677879.jpg/ E prietena mea! As vrea sa vad cum o descrieti voi! (fara misto-uri, va rog)

Răspuns Câştigător
| zamolczezingri31 a răspuns:

Splendida! Felicitari ca o ai ca prietena-iubita.Sa ai grija de ea sa nu fie fraierita de golani. Daca vrei sa o pastrezi, incearca sa ii intelegi gandirea, inima si sufletul.Fi alaturi de ea atunci cand trece prin necazuri si nu te lua niciodata dupa altii care o vor ponegri in fata ta, doar ca sa va desparta.Pana nu vezi tu, personal, cu ochii tai, sa nu crezi pe nimeni.Bafta la amandoi.

21 răspunsuri:
| Anca95 a răspuns:

E destul de simpatica.Nu conteaza parerea noastra, conteaza ca va intelegeti si va iubiti.Mereu lumea are ceva de comentat asa ca nu te lua dupa ea.Un an nou fericit iti doresc! Sa fii iubit!

| MaTrIx8378 a răspuns:

Este draguta tipa, imi plac ochii iei, apropo cea bruneta, cati ani are, de unde este? tongue

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Daca ne ceri parerea inseamna ca nu esti sigur pe fizicul ei si iti cam e rusine cu ea. Altfel nu ne cerea-i parerea. Iti pasa mult de ce cred altii. Mai bine las-o decat sa o faci sa suferi din cauza superficialitatii tale.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Si ca sa iti raspund la intrebare. Mie nu mi se pare frumoasa, pare genu de roackerita.

| unknownn a răspuns:

Sincer mie nu-mi place deloc.

| Azµre a răspuns:

Până la urmă îmi spui și mie ce e cu fata asta că ne-ai disperat cu ea...

| Dariusuu a răspuns:

Dar de ce ne intrebi pe noi?

Stim cu toti ca prietena ta arata bine. Imi place cum arata.

Apreciaz-o.

Toate cele bune.

| Vix999 a răspuns:

Pai si nu inteleg... daca noi ti-am spune toti ca e urata sau stramba ai lasa-o sau cum?
Care e scopul intrebarii? Pentru ca e a nu stiu cata oara cand o adresezi.

| Larisssaa a răspuns:

Este foarte drăguţă fata.
Are nişte ochi frumoşi.
E mai mult ca o ˝ prietenă ˝ pentru tine? smug

| altrix a răspuns:

Draguta. facem schimb?
Are ochi superbi sincer big grin.
Si mai e si roscata.
E frumusica, poti sa iesi cu ea pe strada nu-ti face griji tongue

| BeautifulAngelOana a răspuns:

Este foarte frumoasa! Arate exact ca au ingeras, care e trimis pentru tine! Ma gadesc ca este la fel de buna-la-suflet ca si frumusetea ei! Sa fiti fericiti impreuna!

| alexclaudiu2003 a răspuns:

Este buna, are tate, cur, ii poti face analingus si conilingus in fiecare noapte

| hotdesire a răspuns:

E o piticuta dulcica foc.

| mickidutza a răspuns:

S-o intrebi din partea mea k ce voopsea foloseste. si sa-mi zici dupa!happymersi. app: frumoasa!

| Stefanyax0 a răspuns:

Este drăguță happy

| Omniscient27 a răspuns:

Cam scunda dar super frumoasa; felicitarii!

| Constantin1 a răspuns:

E draguta! de ce intrebi?

| mariaalexa02 a răspuns:

E foarte frumoasa bv tie

| DianaDaiana18 a răspuns:

Dragutikahappy

| AlexandruZolk a răspuns:

E misto rau

| SamiEu112505 a răspuns:

E CLAR, esti obsedat frteee ai pus poza asta cu fata asta de 10 ori....Doamne ce copil...