| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi se pare prietena mea?:D Vreau sa stiu asta doar ca sa vad cum o vad altii! http://imageshack.us/g/715/30757448325647171677879.jpg/

22 răspunsuri:
| eu4you a răspuns:

Draguta,doar ca as vrea sa vad o poza cu ea si naturala, adica nemacheata DELOC, daca ai asa ceva...

| KitTY_2644 a răspuns:

Este foarte frumoasaaaa... va urez fericire:*

| Bocanila a răspuns:

E buna. Dar se machiaza cam strident

| unknownn a răspuns:

Nu mai pune poze cu ea frate ca am cosmaruri noaptea

| DyNo a răspuns:

Mi se par destul de draguta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna de traslaughing

| Vix999 a răspuns:

Este a patra sau a cincea oara cand postezi chestia asta. Inceteaza!

| Larisssaa a răspuns:

E drăguţă cu nişte ochii frumoşi happy.

| DedeeAndreea a răspuns:

Buna! Este foarte frumoasa,draguta prietena ta! Ai grija de ea! Si,nu te lua dupa ceilalti! Ce daca nu-i complet naturala? E frumoasa asa cum e, si tu trebuie sa o iubesti pentru ce e ea, nu trebuie sa incerci sa o schimbi, sau sa-i zici ca nu-i naturala! E treaba ei! Voi iubiti-va in continuare! Si nu uita, e foarte frumoasa!
Va doresc amandurora un An Nou fericit!

| XYZsnick a răspuns:

Pitica si prea...cu arfe

| Outspoken19 a răspuns:

Scunda :-s

| Danii16 a răspuns:

Dupa parerea mea este frumoasa

| metha0xphore a răspuns:

Are sprancene pictate. Ar fi mai frumoasa naturala, nu vreau sa ma gandesc ce se intampla cand incepe ploaia.

| citygirl001 a răspuns:

Frumoasa ca mine de asemenea

| guesswhocodrutza a răspuns:

Draguta happy

| JustDeea a răspuns:

Fitoasa big grin

| bubblegummy a răspuns:

Ce conteaza parerile noastre, daca tu o placi?
oricum e draguta big grin

| slowyhns a răspuns:

Scunda,dar chiar trebuie sa postezi de mai multe ori?

| Pufffosenie97 a răspuns:

E draguta si atragatoare...sa ai grija de ea, sa nu ti-o fure nimeniwinking

| NeaFlorin a răspuns:

1/10,would bang, if drunk/high.

| melittavio a răspuns:

Daca tie iti place nu trebuie sa tii cont de alte pareri