| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți de femeile foarte frumoase care când fac sex nu se spală înainte de sex?

10 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Că sunt nespălatelaughing

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Poate sunt sarace si nu au apa calda sau au trait intr-o familie unde se facea economie maxim. De altfel exista si barbati care nu se spala

| anonim3247 a răspuns (pentru PrintesaGumitaa):

Și dacă e o femeie care face sex în 2 ore cu un bărbat și ea arată cam așa?
https://jade-fashion.ro/......ustard.jpg

| anonim3247 a răspuns (pentru PrintesaGumitaa):

Am scris - femei foarte frumoase - nu am scris - țărănci de la țară.

| PrintesaGumitaa a răspuns (pentru anonim3247):

Si tarancile de la tara pot fi femei frumoase, fata din poza ta e model deci nu poate fi nespalata, ea traieste din imaginea ei.

| anonim3247 a răspuns (pentru PrintesaGumitaa):

Mă așteptam să apară măcar 1 și să spună - Dar cum miroase o femeie care nu se spală înainte de sex?
Și ca fapt divers - și aia din poză miroase dacă nu se spală înainte de sex.

| Fonk a răspuns:

Sunt jegoase

| TraianIImperator a răspuns:

Depinde de cât de nespălate suntlaughing). Dacă nu s-au spălat pe dinți de câteva ore, să zicem, maxim 9 ore, sau/și miros foarte puțin a transpirație la subraț, cred că m-aș excita, bucurându-mă nespus că mă lasă să fiu așa de intim cu ele. Oricum, cel puțin pentru mine, conversația interesantă este obligatorie pentru ca să vreau să ajung la sex.

| shiningcrown a răspuns:

Au probleme la scăriță