| Dracosul a întrebat:

Ce parere aveti de fetele care accepta sa traiasca ca amanta? Adica daca stie ca acel barbat are o familie in alta tara. Dar locuieste cu amanta si ea stie ca este doar amanta si stie ca nu se vor casatori niciodata?

Răspuns Câştigător
| BaiatulAnonim a răspuns:

Femei inconstiente, egoiste, cu inima de carton, carora nu le pasa daca destrama o familie si stau cu parteneri mai mult de dragul banilor.

3 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Sunt niste curve ce sa mai zicem. Eu unul nu mias insela nevasta pentru o sau mai multe partide de sex cu o parasuta care e in folosul comunitatii. Sunt proaste rau astea, nu se gandesc si ele la o familie, macar la un barbat al lor, nimic.

| TitiDrLove a răspuns:

Daca as fi femeie si as avea un sot de asta... i-as taia picioarele si lui si amantei happy Nu suport oamenii care isi bat joc de femei. Iar o femeie care accepta asta, inseamna ca nu te iubeste happy

| Alinaga a răspuns:

Pa inseamna ca aceata femeie numita amanta iubeste foarte mult dincolo de orice limite si inseamna ca sufera enorm.pacat ca cel barbat nu are curajul de a se desparti de sotie si de a fi fericit alaturi de femeia pe care o iubeste si il iubeste