| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți de o angajată căruia șeful îi propune relații intime, ea accepta și lucrurile decurg așa, ei întreținând relații sexuale periodic?
De precizat că șeful e tânăr, nu e însurat și arată bine. Ea e virgina, nu e căsătorită, dar ca să își mențină cariera și să prospere, accepta situația, la început se simte prost că a acceptat dar ajunge să-i placă să facă sex cu el.
E o relație în care ambii se folosesc unul pe celălalt?

Răspuns Câştigător
| DeMicUnCălător a răspuns:

Indiferent de părere noastră. Relațiile de genul ăsta sunt foarte practicate de oameni.
Părerea mea este că sunt liberi să facă ce își doresc.
Sunt doi adulți necăsătoriți.
Singura problemă va apărea pe viitor când focul hormonal se stinge. Atunci unul dintre cei doi vor încheia contractul cu serviciul.

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tot prostitutie se cheama sa obtii beneficii materiale de pe urma sexului

| Drimmero a răspuns:

Prostitutie.

| dullcat a răspuns:

Ai mai pus intrebarea? Doar ca acum dai de inteles ca femeia a acceptat, pe cand atunci intrebai ce ar trebui sa fac in acest scenariu.Iar Dracula are dreptate.

| anonim_4396 explică (pentru dullcat):

Iti recomand sa citesti cu mai multa atentie. Intrebarile NU se repeta, doar tematica e aceeasi.

| Hammurabi a răspuns:

Relațiile la locul de muncă oricum sunt de doi lei. Dar teoretic poate fi ok pentru amândoi.
Spun teoretic, pentru că eu n-aș face chestia asta. E lumea plină de femei. De ce te-ai complica cu una din angajatele tale? Din comoditate?
E ca și când ai face pipi în dormitor pentru că ți-e lene să te duci la baie. laughing
Dar chestia cu virgină e... Deja șeful ar trebui să fie cam prost să se complice. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| 4evergentleman a răspuns:

Așa vor fi toate întrebările tale? sad

| GeorgeCazan a răspuns:

E prostituție 100%.

Dar ce de o fată virgină ar accepta sa se prostitueze la locul de muncă? În realitate așa are șanse foarte mici să se întâmple.
Mai înțelegeam dacă cretinatatea asta o debita un băiat, dar tu ești fată. Sincer o văd ca o fractură de logică din partea ta. Sau pui tot felul de întrebări/scenarii care mai de care ca să ocupi forumul, cum fac și alții?

| Konstantinos99 a răspuns:

Doar ei stiu lucrul asta. Daca ea face sex doar pentru bani, nu pentru ca ii place de el, da isi poata interesul. Barbatul pentru inceput e interesat doar de sex, insa daca a avut sentimente pentru ea, el nu o va vedea ca si cum ar folosi o. Deci realatia de interes este creata in functie de existenta sentimentelor nu dupa sex. Ea a fost virgina, sigur s-a indragostit de el instant este primul si este normal, barbatul stie efectiv daca relatia a fost din interes si superioritate sau din suflet.