| mentholinks a întrebat:

Observ ca din ce in ce mai multe cupluri se filmeaza intretinand relatii sexuale. Voi ati facut asta? Ati fi de acord?

11 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu stiu de ce te miri, prostia umana va atinge cote mult mai inalte.
Sa te astepti la orice.

| darrio2007 a răspuns:

O prostie. Probabil pentru ei este un eveniment major. Vor sa il tina minte.

| mentholinks explică (pentru darrio2007):

Nu, il vand pe net cu cativa dolari clipul.

| Violleta2022 a răspuns:

Si unde observi tu asta?
De la tine din casa, cum poti sa vezi asa ceva?

| Hammurabi a răspuns:

Nu.
Nu sunt atât de curios cum arăt în ipostaza asta.
(Probabil doar dacă aș face sex cu Beyoncé laughing )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ewwww, nu e frumos de loc sa te filmezi cand esti intr-o relatie sexuala, relatia sexuala trebuie sa fie un secret de care nimeni nu trebuie sa te vada cum faci tu sex, prostia umana creste din ce in ce mai tare si ea trebuie coborata in jos, la fel si rahatul oral s-a produs din cauza prostiei umane si de acea recomand sa facem cu totii sexul obisnuit de la stramosi, fara oral, fara filmari in timpul actului sexual. Am auzit ca unele fete cand fac sex isi pun urechiuse de iepure, scot limba afara, miauna (Sexul pentru fete nu e deloc dureros ca sa geme), uneori chiar fac sex in tocuri sau cu ochelari LA BALCON, si de acea faceti sexul vechi, sper ca vam ajutat!

| mentholinks explică (pentru anonim_4396):

Ei, nu prea stii istorie. Ce orgii faceau stramosii in antichitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am făcut. Nu aș fi de acord, deoarece m-ar putea șantaja la un moment dat cu acele filmări.

| Together a răspuns:

Am mai facut, dar e un risc. Daca incep sa o filmez si respinge asta imi spune ceva despre ea.

As fi de acord in principiu, dar conteaza cum arata, daca pastreaza si ea filmarea. Daca e superba sigur, daca nu e prea atragatoare mai bune nu.

| DARLINGx a răspuns:

Nu. dacă filmez e să îl am în telefon laughing dar în niciun caz nu as avea curajul să îl postez pe internetlaughing))

| Cozmea022004 a răspuns:

Nu as fi de acord, asta ar trebui sa ramana secret si nu ar trebui sa fie inregistrat sau sa poti revedea scenele. Ar trebui sa ramana doar o etapa a vietii